کریمی: در اولین تورنمنت پیش‌رو دوباره به رقابت برمی‌گردم

کریمی: در اولین تورنمنت پیش‌رو دوباره به رقابت برمی‌گردم

کریمی: در اولین تورنمنت پیش‌رو دوباره به رقابت برمی‌گردم
30 دی 1399, 09:02 / کد خبر:748854
مدعی وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد که ابتدای امسال پایش را جراحی کرد، می‌گوید که در اولین تورنمنت پیش‌رو به جمع مدعیان و رقابت برمی‌گردد.
 آذر ماه سال گذشته علیرضا کریمی در مسابقات باشگاه‌های جهان از ناحیه رباط زانو دچار پارگی شد، اما با توجه به اینکه المپیک در پیش بود و ایران در وزن 97 کیلوگرم نیز سهمیه المپیک نگرفته بود، اگر کریمی پایش را جراحی می کرد کسب سهمیه المپیک در این وزن برای کشورمان با مخاطره مواجه می‌شد. هرچند که پس از آن محمدحسین محمدیان و سپس علی شعبانی نیز به جمع مدعیان اصلی اضافه شدند، اما در آن مقطع تصمیم گرفته شد که کریمی با همان رباط پاره و با روش‌های درمانیِ غیر از جراحی، کار را دنبال کند.
پس از آنکه بازی‌های المپیک 2020 توکیو به خاطر کرونا یک سال به تعویق افتاد، کریمی با نظر پزشکان و کادرفنی تیم ملی، اواخر فروردین ماه پایش را زیر نظر دکتر کیهانی جراحی کرد.
بعد از گذشت 6 ماه، کریمی تمریناتش را آرام آرام آغاز کرد و روی تشک آمد. در ابتدا آنقدر آماده نشان داد که حتی نظر بر این بود که در انتخابی روز 15 آبان ماه نیز شرکت کند. البته دکتر کیهانی تاکید کرد بهتر است او به این زودی حضور در مسابقه سنگین را آغاز نکند.
کریمی در مورد وضعیت آمادگی‌اش گفت: اولین تورنمنتی که برگزار شود، ان شاالله از آنجا به رقابت وزن 97 کیلوگرم ورود پیدا خواهم کرد.
وی تاکید کرد: سال گذشته در وزن 92 کیلوگرم کشتی گرفتم، الان یکی دو کیلو به وزنم اضافه شده و با مشورت کادرفنی قرار است در وزن 97 کیلوگرم کشتی بگیرم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین