رد دلیل رادوشویچ از سوی باشگاه پرسپولیس و ادامه ابهامات/ فرصت ۱۵ روزه رو به اتمام

رد دلیل رادوشویچ از سوی باشگاه پرسپولیس و ادامه ابهامات/ فرصت ۱۵ روزه رو به اتمام

رد دلیل رادوشویچ از سوی باشگاه پرسپولیس و ادامه ابهامات/ فرصت ۱۵ روزه رو به اتمام
30 دی 1399, 10:22 / کد خبر:748871
اظهار نظر رادوشویچ پس از دیدار پرسپولیس - فولاد بر ابهامات موجود افزود و مشخص نیست سرنوشت این دروازه‌بان کروات به کجا کشیده خواهد شد.
بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که درخواست جدایی خود را به این باشگاه ارائه داده، هفته‌ گذشته در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس 15 روز فرصت داد تا مطالباتش به طور کامل پرداخت شود و در غیر اینصورت قرارداد خود را به صورت یک‌طرفه فسخ خواهد کرد و این در شرایطی است که مهلت باشگاه پرسپولیس رو به اتمام است.
رادوشویچ که چندی پیش و بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا مطالبات فصول قبل خود را به طور کامل از این باشگاه دریافت کرده بود، در توافق با مدیران پرسپولیس قرار بود بخشی از مبلغ قرارداد فصل جاری خود را نیز در فروردین‌ماه سال 1400 دریافت کند اما با اتفاقات پیش آمده و نیمکت‌نشینی در بازی‌های اخیر، خواهان دریافت مطالبات فصل جاری‌‌اش یا فسخ قرارداد با این باشگاه شده است.
رادوشویچ علاوه بر مطالبه مبلغ قرارداد خود، در نامه به باشگاه دلیل درخواست جدایی‌اش را عدم احترام از سوی باشگاه و نیمکت‌نشینی عنوان کرده که دلایل این دروازه‌بان از سوی مدیران باشگاه پرسپولیس رد شده است.
دروازه‌بان کروات پرسپولیس پس از دیدار با فولاد نیز در واکنش به سوال خبرنگاران مبنی بر اینکه تکلیفش با پرسپولیس به کجا خواهد رسید، از جمله «خدا می‌داند» استفاده کرد تا مشخص شود همچنان مشکلات او با سرخپوشان پابرجاست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹، شماره 4029 ؛ 19 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین