رضایی: آدم عاقل و بالغ صحبت‌های یک جلسه خصوصی را رسانه‌ای نمی‌کند

از هر تریبونی استفاده می‌کنند تا ذوب آهن را به حاشیه ببرند

رضایی: آدم عاقل و بالغ صحبت‌های یک جلسه خصوصی را رسانه‌ای نمی‌کند

رضایی: آدم عاقل و بالغ صحبت‌های یک جلسه خصوصی را رسانه‌ای نمی‌کند
30 دی 1399, 12:14 / کد خبر:748902
سرمربی تیم ذوب آهن در مورد حواشی روزهای اخیر پیرامون این تیم صحبت کرد.
رحمان رضایی در مورد وضعیت این روزهای ذوب آهن و حواشی و اتفاقات رخ داده درون باشگاه اظهار داشت: صحبت زیاد است ولی خب من ترجیحاً برخلاف خیلی‌هایی که دست به هرکاری می‌زنند تا تیم را دچار مشکل و حاشیه کنند و متاسفانه خودشان را ذوب آهنی هم می‌دانند، علاقه‌ای به انجام چنین کاری ندارم. واقعاً ترجیح می‌دهم در حال حاضر صحبتی در این موارد نداشته باشم. صحبت واقعاً زیاد است و اگر بخواهم حرف بزنم به قدری صحبت دارم که می‌تواند وقت 2 ساعته برنامه را هم بگیرد ولی ترجیح می‌دهم در فرصتی بهتر آن را مطرح کنم. این که می‌گویم 2 ساعت وقت برنامه را پر می‌کند مسائلی نیست که من دوست داشته باشم مردم مشکل شخص من را بفهمند و این مسائل مشکلات فوتبال ایران است و باید این مشکلات حل شود. فوتبالی که هر روز این همه هزینه در آن می‌شود تا بتوانیم آن را به جایی درست و حسابی برسانیم و این فوتبال پیشرفت کند.
وی در مورد اینکه چرا در ذوب آهن به اصطلاح گل به خودی زده می‌شود و افراد داخل باشگاه علیه هم حاشیه سازی می‌کنند هم گفت: صحبت من هم همین است. من که طالب این قضیه نیستم. فوتبال یک عرفی دارد و مسائل حاشیه‌ای به گونه‌ای است که در هر باشگاهی وجود دارد ولی اینطور نیست که بخواهیم 2 روز قبل از بازی اینجوری مطرح کنیم و شعله‌های اختلاف را بیشتر کنیم و به مردم نشان بدهیم چنین بیانیه‌ای مطرح شده است. بیانیه را شما و همه دیدند و فکر می‌کنم قبل از هر چیزی باید یک لبخند به آن زد. بازهم با تمام این موارد باشگاه، هیات مدیره و مدیرعامل حق دارند که به نسبت اتفاقاتی که افتاده واکنشی نشان دهند ولی این واکنش می‌توانست بهتر از این باشد و این شک و شبهه را از تیم بردارد. با خود من صحبت کردند و کاملاً موافق بودم با اتفاقاتی که افتاد و صحبتم این بود که اتفاقاتی که در جلسه افتاده همه به صورت محرمانه میان اعضای حاضر در جلسه باقی بماند ولی متاسفانه این اخلاق‌ها وجود دارد برای آدم‌هایی که عاقل و بالغ نیستند صدق می‌کند ولی در مورد افراد عاقل و بالغ صدق نمی‌کند که از در بیرون بروند و مسائل را رسانه‌ای کنند. از هر میکروفونی استفاده می‌کنند برای دامن زدن به اختلافات و رسانه‌ای کردن اتفاقات یک جلسه خصوصی و این از نظر من کار جالبی نیست و دوست ندارم این مسائل حاشیه‌ای وارد تیم شود. اگر اختلاف شخصی بین سرمربی و مدیرعامل بود در هر جایی ممکن است شکل بگیرد ولی این اختلاف سلیقه نباید دامن‌گیر تیم و مجموعه شود و فکر بچه ها را به خودش مشغول کند و از بحث اصلی که موفقیت تیم است به بی‌راهه ببرد. عرض من همین است و نمی‌خواهم در مورد این مسائل صحبت کنم و دوست دارم مسائل حاشیه‌ای بین خودمان باشد و درون خانوادگی مطرح و حل و فصل شود و این به هیچ وجه به رسانه‌ها منتقل نشود و بچه‌ها و بازیکنان وارد این مسائل نشود ولی متاسفانه این اتفاقات افتاد و امیدوارم بتوانیم آن آرامش را به تیم برگردانیم و خودم در درجه اول سعی می‌کنم این آرامش را به تیم و بچه ها انتقال دهم تا آنها وارد این مشکلات و مسائل نشوند تا بتوانیم بازی بعدی را با نتیجه خوب تمام کنیم.
سرمربی ذوب آهن در واکنش به اظهار نظرهای حجت الاسلام والمسلمین موسوی لارگانی، نماینده مجلس اظهار داشت: این افراد فوتبالی هستند یا از جاهای دیگر؟ متاسفانه یک سری صحبت‌هایی می‌شود. هر کسی می‌تواند به عنوان طرفدار فوتبال ابراز سلیقه و نظر داشته باشد ولی مهم این است طرف چه کسی است و در چه سمتی به لحاظ فوتبالی باشد. من همه افراد ممکن است در مورد من سلیقه و نظری داشته باشند و قابل احترام است ولی اینکه طرف فوتبالی است و از جنس فوتبال است و در آن سررشته دارد مهم است. این آقای نماینده و همه نماینده‌ها منتخب ملت هستند و برایم محترم هستند ولی من قرار نیست جواب ایشان را بدهم چرا که ایشان یک نظر شخصی دارند و نماینده اصفهان هم نیستند و نماینده یکی از شهرهای حاشیه اصفهان هستند. برای من جایگاهشان به عنوان یک نماینده، یک شهروند و کسی که دلش برای فوتبال می‌سوزد و شاید طرفدار تیم باشد یا نباشد قابل احترام است. ذات فوتبال همین است و پارسال همین اتفاقات افتاد و تیم هفته آخر ابقا شد و خودم هم حضور داشتم در 3 هفته پایانی و امسال هم متاسفانه من یک پیشنهاد به ایشان دارم و می‌گویم به جای اینکه بعد از  5 ماه بیایند و ابراز دلسوزی کنند که حقشان است و قطعاً افرادی به آنها پیام دادند و ابراز نگرانی بابت نتایج تیم داشتند ولی کاش در هفته‌های اول هم کنار تیم می آمدند و دلسوزی می‌کردند و حرف‌های مارا هم می‌شنیدند و ما به جز دلسوزی برای تیم هدف دیگری نداریم. اگر ایشان یک سال یا بیشتر نماینده شدند و ابراز دلسوزی و نگرانی دارند و به دنبال رسیدگی به خواسته‌های مردم هستند من از شروع تا الان حدود 30 سال در فوتبال هستم و بیشتر از همه چیز شخصیت خودم و آبروی خودم در فوتبال مهم است که از کجا و چطور جمع کردیم و شروع کردیم که از همین ذوب آهن است و باید به ایشان که ظاهراً اطلاعی ندارد بگویم من خودم ذوب آهنی هستم و از همین ذوب آهن به تیم ملی رسیدم و لژیونر شدم و جهت اطلاع ایشان می‌گویم که من از سرمایه‌های ذوب آهن هستم و دوست ندارم در درجه اول حیثیت و اعتبار تیم و از طرف دیگر اعتبار و حیثیت خودم خدشه دار شود و دلم برای تیم می‌سوزد و سعی دارم بدون مسائل حاشیه‌ای کارم را پیش ببرم. من نمی‌دانم ایشان در فوتبال بودند یا نبودند و اطلاعاتی نسبت به فوتبال و حواشی آن دارند یا نه و اشراف ایشان نسبت به فوتبال را نمی‌دانم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹، شماره 4029 ؛ 19 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۱۹اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین