حاجیلو: هواداران استقلال همین فوتبال را می‌خواهند

امیدوارم قهرمان لیگ برتر شویم

حاجیلو: هواداران استقلال همین فوتبال را می‌خواهند

حاجیلو: هواداران استقلال همین فوتبال را می‌خواهند
30 دی 1399, 13:02 / کد خبر:748913
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد و در نهایت هم بتوانیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم.
اصغر حاجیلو در گفت‌وگو با میزان، در خصوص برتری سه بر یک تیم فوتبال استقلال مقابل تراکتور در هفته یازدهم لیگ برتر، اظهار داشت: به نظرم استقلال در این بازی شخصیت اصلی خود را پیدا کرده بود. مثلث خط حمله استقلال متشکل از قایدی، دیاباته و مطهری می‌توانند در همه دیدار‌ها عالی باشند و بهترین نتیجه را برای استقلال رقم بزنند.
وی افزود: هواداران همین فوتبال را از تیم می‌خواهند، خصوصا بازی که آبی‌پوشان در نیمه دوم انجام دادند. ان‌شاءالله با همین نحوه بازی و قدرت مثلث خط حمله استقلال، این تیم در دیدار‌های بعدی هم موفق و در نهایت قهرمان لیگ برتر خواهد شد. مقابل تراکتور به نظرم قایدی واقعا خودش بود و توانست عملکرد مناسبی داشته باشد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: امیدوارم قایدی هیچ‌وقت فراموش نکند که کیست. او همیشه باید از دقیقه یک تا ۹۰ مهدی قایدی باشد و به تیمش کمک کند. واقعا از نتیجه‌ای که رقم خورده خوشحالم و امیدوارم با همین سیستمی که آبی‌پوشان بازی می‌کنند در دیدار‌های بعدی هم ظاهر شوند. اگر استقلال بتواند در تمام بازی‌ها از ابتدا، مثل نیمه دوم بازی با تراکتور کار کند، قطعا این تیم موفق خواهد شد.
حاجیلو در پایان خاطرنشان کرد: این نتایج می‌تواند دل مردم و هواداران استقلال را شاد کند. امیدوارم این پیروزی‌ها تداوم داشته باشد و در نهایت هم بتوانیم عنوان قهرمانی را به دست بیاوریم. از فکری و همکارانش و تمام بازیکنان هم بابت تلاش‌هایی که برای موفقیت تیم انجام می‌دهند تشکر می‌کنم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین