اختلال در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران و سردرگمی مراجعان

اختلال در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران و سردرگمی مراجعان

اختلال در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران و سردرگمی مراجعان
1 بهمن 1399, 13:06 / کد خبر:749042
اختلال در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران کار را برای مراجعه‌کنندگانی که در روز نخست به این نمایشگاه مراجعه کرده‌اند، دشوار کرده است.
اختلال در سایت نمایشگاه مجازی کتاب تهران کار را برای مخاطبانی که در روز اول این نمایشگاه به سایت مراجعه کرده‌اند، دشوار کرده است. قطع و وصل‌های گاه و بیگاه که از ابتدای کار نمایشگاه وجود داشته کار انتخاب آثار و خرید را برای مراجعه‌کنندگان سخت کرده است. 
تعدادی از مراجعه‌کنندگان به سایت این نمایشگاه همچنین از اختلال در ارائه اطلاعات ناشران نیز گلایه داشتند. به گفته آنها؛ سایت در پیدا کردن نام ناشران با خطا عمل می‌کند و از سوی دیگر، عناوین منتشر شده برخی از ناشران در لیست ناشر دیگری دیده می‌شود.
نمایشگاه مجازی کتاب تهران از امروز، اول بهمن‌ماه، به مدت شش روز کار خود را آغاز کرده تا راه حلی باشد برای مشکلات جاری در حوزه نشر. صنعت نشر کشور که در سال‌های اخیر با مشکلات ریز و درشت دست و پنجه نرم می‌کرد، در یک سال گذشته پس از شیوع ویروس کرونا عملاً با بحران‌های مختلفی مواجه شده است. 
در یک سال گذشته حذف نمایشگاه کتاب تهران که هر ساله در اردیبهشت ماه برگزار می‌شد، ضربه بزرگی بر برخی از ناشران بود. هرچند برخی از ناشران طی یک سال گذشته تلاش کرده‌اند تا با استفاده از راهکارهایی مانند فروش آنلاین و ارسال مرسوله‌ها به درب خانه‌ها از میزان خسارت‌های خود بکاهند، اما به گفته آنها این نوع روش‌ها مسکن‌های مقطعی است و راه حل ریشه‌ای برای رفع این مشکلات و موانع را باید در جای دیگری جست.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین