زمان آغاز نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران مشخص شد

زمان آغاز نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران مشخص شد

زمان آغاز نقل و انتقلات زمستانی فوتبال ایران مشخص شد
1 بهمن 1399, 16:54 / کد خبر:749065
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر از ۱۵ بهمن آغاز نمی‌شود و قطعا بعد از پایان دور رفت و انجام مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر نقل و انتقالات نیم فصل شروع خواهد شد که تاریخ دقیق آن به زودی اعلام می‌شود. 
فریبرز محمودزاده درباره نقل و انتقالات نیم‌فصل فوتبال ایران، اظهار داشت: بازه زمانی نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر بیستم از ۱۵ بهمن آغاز نمی‌شود و  قطعا بعد از پایان دور رفت و انجام مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر نقل و انتقالات نیم فصل شروع  خواهد شد که تاریخ دقیق آن به زودی اعلام می‌شود.
 
مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ تصریح کرد: در این فصل به دلیل انتشار ویروس کرونا و شرایط خاص حاکم بر فوتبال ایران و جهان به دلیل بیماری کوید ۱۹ حتی امکان عدم برگزاری مسابقات نیز وجود داشت و بر همین اساس طبق قوانین TMS  فیفا همزمان با اعلام زمان نقل و انتقالات ابتدای فصل باید زمان نقل و انتقالات نیم فصل نیز اعلام می‌گردید.
 
وی افزود:  اکنون که برنامه دقیق پایان نیم فصل مسابقات اعلام شده  بنابراین زمان دقیق نقل و انتقالات زمستانی نیز تعیین و اعلام می‌شود که این بازه زمانی قطعا بعد از پایان دور رفت مسابقات خواهد بود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹، شماره 4023 ؛ 12 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین