کربکندی: مذاکره استقلال با جهانی غیرحرفه‌ای است

تکلیف ماندن یا رفتن رضایی فردا مشخص می‌شود

کربکندی: مذاکره استقلال با جهانی غیرحرفه‌ای است

کربکندی: مذاکره استقلال با جهانی غیرحرفه‌ای است
4 بهمن 1399, 11:49 / کد خبر:749229
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن گفت: مذاکره استقلال با جهانی غیر حرفه‌ای است و نمی‌دانم چگونه به خود اجازه می‌دهند با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کنند.
رسول کربکندی درباره شایعاتی مبنی بر مذاکره و توافق باشگاه استقلال با میلاد جهانی اظهار کرد: این مذاکره غیر حرفه‌ای است چون  این بازیکن با ما قرارداد دارد. نمی‌دانم چگونه به خود اجازه می‌دهند با بازیکنی که قرارداد دارد صحبت کنند. نامه‌ای هم برای باشگاه ما نیامده و تا آنجا که من اطلاع دارم چنین چیزی نه امکان پذیر است و نه اقدامی شده است.
او ادامه داد: میلاد جهانی با ما قرارداد دارد. مگر می‌تواند با جایی مذاکره کند. مگر باشگاه استقلال می‌تواند با بازیکنی که قرارداد دارد وارد مذاکره شود. اگر بخواهند اقدامی کنند باید با باشگاه مذاکره کنند که هنوز چنین درخواستی برای ما نیامد است. با این شرایطی که تیم دارد قطعا بازیکنی را از دست نمی‌دهیم و دنبال این هستیم که در نیم فصل چند بازیکن جذب کنیم تا مشکلات‌مان حل شود.  
سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن در رابطه با کنار گذاشتن یا حفظ کردن رحمان رضایی باتوجه به ادامه روند ضعیف ذوبی‌ها گفت: تصمیماتی در این خصوص گرفته شده است اما فردا هیات مدیره و کارخانه جلسه‌ای دارند که باید ببینیم در آن جلسه چه خواهد گذشت و نتیجه‌اش مشخص خواهد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹، شماره 4023 ؛ 12 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 12اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین