اختلاف در هیات مدیره ذوب آهن در مورد رحمان رضایی؛ امروز تکلیف سرمربی مشخص می‌شود

اختلاف در هیات مدیره ذوب آهن در مورد رحمان رضایی؛ امروز تکلیف سرمربی مشخص می‌شود

اختلاف در هیات مدیره ذوب آهن در مورد رحمان رضایی؛ امروز تکلیف سرمربی مشخص می‌شود
5 بهمن 1399, 11:36 / کد خبر:749371
هیات مدیره باشگاه ذوب آهن برای تصمیم نهایی در خصوص ادامه همکاری با رحمان رضایی امروز تشکیل جلسه می‌دهد.
باشگاه ذوب آهن این روزها درگیر تعیین تکلیف کادرفنی و نتایج ضعیف این تیم است و با وجود اولتیماتومی که به رحمان رضایی داده شد و کف امتیازات تعیین شده در آن مصوبه به دست نیامد، هنوز مشخص نیست مسئولان باشگاه قصد دارند با سرمربی خود ادامه همکاری دهند یا نه.
بعد از دیدار ذوب آهن مقابل نفت مسجد سلیمان که با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید، یک جلسه فوری در هیات مدیره باشگاه برگزار شد که نتیجه خاصی به همراه نداشت و در آن جلسه با اشاره به اشتباه تاثیرگذار داور مسابقه در نتیجه بازی تعدادی از اعضا معتقد بودند باید همچنان به کادرفنی فرصت بیشتری داده شود، هرچند این عقیده مخالفانی هم داشت ولی همه چیز به جلسه بعدی موکول شد که قرار است عصر امروز برگزار شود.
طی نشستی که مسئولان باشگاه ذوب آهن قرار است داشته باشند به احتمال زیاد تکلیف کادرفنی این تیم روشن خواهد شد و تصمیم نهایی در مورد برکناری یا ابقای رحمان رضایی گرفته خواهد شد و به اطلاع رسانه‌ها می‌رسد.
در حال حاضر در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن دو دستگی در خصوص ادامه همکاری با رحمان رضایی وجود دارد و با وجود اینکه تعداد مخالفان ادامه همکاری با او بیشتر از موافقان است ولی شنیده‌ها حاکی از آن است که سرمربی ذوب آهن حمایت مدیران کارخانه را پشت سر خود دارد و همین موضوع برکناری او را برای هیات مدیره دشوار کرده است.
همچنین قرار است در جلسه امروز در صورت تصمیم بر برکناری رضایی، در مورد گزینه‌های جانشینی او هم صحبت شود.
اگرچه هنوز مذاکره جدی با گزینه‌ خاصی صورت نگرفته است ولی گزینه‌هایی به نیمکت گاندوها نزدیک هستند که در صورت قطع همکاری با رضایی، به شکل جدی مذاکره با آنها آغاز شده تا در نهایت با یک نفر به توافق نهایی برسند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین