دادگر: احمدی خودش از حضور در تمرینات تیم ملی انصراف داد

ورزشکاران المپیکی مشخص هستند

دادگر: احمدی خودش از حضور در تمرینات تیم ملی انصراف داد

دادگر: احمدی خودش از حضور در تمرینات تیم ملی انصراف داد
5 بهمن 1399, 13:53 / کد خبر:749394
رئیس فدراسیون تیراندازی اعلام کرد دلیل تمرینات انفرادی الهه احمدی تصمیم شخصی این ورزشکار بوده است.
علی دادگر پس از برگزاری مجمع کمیته ملی المپیک گفت: درباره تفاوت این دوره با دوره‌های گذشته می‌توان به افزایش اعتبارات فدراسیون‌ها، شفافیت‌سازی و عنایت ویژه به زیرساخت‌ها اشاره کرد. گزارش‌های حسابرس را هم شنیدیم و در مجموع عملکرد کمیته ملی المپیک بسیار خوب ارزیابی می‌شود.
وی در مورد برگزاری لیگ تیراندازی و اینکه آیا ورزشکارانی که در این مسابقات درخشیدند شانس حضور در المپیک را دارند یا خیر؟ گفت: بخش اهداف پروازی ما در تفنگ و تپانچه بادی برگزار شد. استعدادهای نوظهور را در این لیگ مشاهده کردیم که باعث خوشحالی است که پشتوانه خوبی در این رشته در حال ایجاد شدن است، اما باتوجه به اینکه اغلب کارهای ورزشکاران المپیکی انجام شده، این اتفاق کمی بعید به نظر می‌رسد. ضمن اینکه برخی از ورزشکاران ما دو رشته‌ای هستند و ورزشکاران نوظهور فقط در رشته تفنگ بادی و اهداف پروازی هستند که امکان حضورشان در المپیک کمی بعید به نظر می‌رسد.
رئیس فدراسیون تیراندازی در پاسخ به این پرسش که با توجه به این وضعیت ورزشکاران اعزامی به المپیک مشخص هستند، عنوان کرد: ورزشکاران و پشتوانه‌های آنها مشخص‌اند ولی هیچ چیز قطعی نیست. مرور زمان نشان خواهد داد که چه کسانی سوار هواپیما برای اعزام به المپیک خواهند شد.
دادگر در خصوص اینکه شنیده می‌شود الهه احمدی تمرینات خود را به صورت انفرادی پیگیری می‌کند، گفت: بله اینطور که مشخص است خانم احمدی به مربی خود اعلام کرد در این دوره به‌عنوان پشتوانه فعالیت نمی‌کند ولی حضور مستمر در لیگ دارد و اخیراً هم نشان داد از آمادگی خوبی برخوردار است. این تصمیم شخصی احمدی است و ما هم به آن احترام می‌گذاریم.
وی در واکنش به شایعه حقوق 20 میلیون تومانی هاشمی، گفت: مربیان ما حقوق‌های متفاوتی می‌گیرند. ایشان در سنگاپور حقوق دلار می‌گرفت و حقوق‌های ما قابل مقایسه با آن حقوق‌ها نیست. ان‌شاءالله تمام مربیان المپیکی و غیر المپیکی از حقوق در خور شأن خودشان برخوردار باشند.
رئیس فدراسیون تیراندازی در مورد اینکه مربیان از کمیته ملی المپیک نیز حقوق دریافت می‌کنند، یادآور شد: به هر حال کمیته المپیک از تمام مربیان المپیکی حمایت می‌کند. این چیز پنهانی نیست و شفاف منعکس شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین