مهدی طباطبایی‌نژاد: ٥٦ فیلم از سوى داوران جشنواره ۳۹ دیده شده

روزانه ٢فیلم در جشنواره اکران خواهد شد

مهدی طباطبایی‌نژاد: ٥٦ فیلم از سوى داوران جشنواره ۳۹ دیده شده

مهدی طباطبایی‌نژاد: ٥٦ فیلم از سوى داوران جشنواره ۳۹ دیده شده
6 بهمن 1399, 08:16 / کد خبر:749444
دبیر جشنواره فیلم فجر گفت: تاکنون ۶۲ فیلم دارای شرایط حضور در جشنواره فیلم فجر بوده اند، از میان این تعداد آثار تاکنون ۵۶ فیلم از سوی داوران جشنواره دیده شده است. 
سید محمد مهدی طباطبایی نژاد  پیرامون آخرین وضعیت برگزاری سی و نهمین جشنواره فیلم فجر گفت: در حال حاضر تمامی برنامه ریزی‌ها جهت برگزاری این دوره از جشنواره فیلم فجر انجام شده و به امید خدا طی چند روز آینده درباره شیوه نهایی این جشنواره تصمیم گیری خواهد شد.
 
***برج میلاد تهران و پردیس سینمایی ملت میزبانان اهالی رسانه
 
در قبال برگزاری اکران‌های مردمی هنوز تصمیم صد در صد گرفته نشده است
وی با اشاره تخصیص برج میلاد و پردیس ملت به عنوان سینمای اهالی رسانه اذعان کرد: حضور «برج میلاد تهران» و پردیس سینمایی ملت به عنوان میزبانان اهالی رسانه و همچنین هنرمندان قطعی است، اما در قبال برگزاری اکران‌های مردمی هنوز تصمیم صد در صد گرفته نشده است، نتیجه این تصمیمات تا پایان هفته جاری به احتمال فراوان اعلام خواهد شد.  

***۶۲ فیلم دارای شرایط حضور در جشنواره فیلم فجر بوده اند

دبیر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر درباره تعداد آثار راه یافته به جشنواره فیلم فجر امسال اضافه کرد: تاکنون ۶۲ فیلم دارای شرایط حضور در جشنواره فیلم فجر بوده اند، از میان این تعداد آثار تاکنون ۵۶ فیلم از سوی داوران جشنواره دیده شده است. 
***شرط اکران آثار در جشنواره فیلم فجر امسال
وی در همین رابطه ادامه داد: شرایط به این صورت است که هر کدام از آثار اگر در یک یا چند بخش نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شوند در جشنواره به نمایش در خواهند آمد. شرط اکران آثار در جشنواره فیلم فجر امسال صرفا کاندید شدن در یک بخش است، در غیر این صورت بخش جنبی برای آثاری که نامزد سیمرغ بلورین نشده اند وجود ندارد. 
***طی یک روز می‌توانیم دو فیلم اکران کنیم
دبیر جشنواره فیلم فجر درباره شرایط اکران آثار اضافه کرد: ما در نهایت طی یک روز می‌توانیم دو فیلم اکران کنیم، این دو فیلم هم باید قبل از ساعت ۲۰ اکران شوند، در حال حاضر سانس‌های اصلی اکران طی روز مشخص شده که طی سه روز آینده اعلام رسمی خواهد شد.  
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین