نورملکی: با قاطعیت قهرمان شدیم / برخی تکواندوکاران دیده نشدند

لیگ برتر تکواندو؛

نورملکی: با قاطعیت قهرمان شدیم / برخی تکواندوکاران دیده نشدند

نورملکی: با قاطعیت قهرمان شدیم / برخی تکواندوکاران دیده نشدند
6 بهمن 1399, 08:50 / کد خبر:749455
فنی‌ترین مربی لیگ برتر بانوان گفت: با توجه به قهرمانی تیم فتح و برتری قاطع در مقابل رقیب اصلی باید نفرات بیشتری از تیم ملی به اردو دعوت می‌شدند.
فاطمه نورملکی سرمربی تیم فتح صدرالبرز با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: شروع لیگ بعد از حدود یک سال برای تیم‌ها و تکواندوکاران جذابیت‌های بالایی داشت. ضمن اینکه نحوه برگزاری لیگ در شرایط شیوع کرونا حساسیت‌های خاص خودش را داشت که از یک سو قهرمانان می‌بایست با دقت نظر بالا وارد زمین می‌شدند و هم کادر فنی تیم‌ها متناسب با شرایط موجود تصمیمات بی نقص در ارتباط با انتخاب تکواندوکاران خود در ترکیب اصلی می‌گرفتند.
سرمربی فتح صدر البرز در مورد کسب عنوان قهرمانی هم گفت: در دومین سال حضور خود در رقابتهای لیگ برتر بانوان موفق به کسب دومین قهرمانی مقتدرانه خود شدیم. این افتخار در شرایطی رقم خورد که تمامی ارکان باشگاه در یک جبهه متحد با هدف گذاری‌های سنجیده و همچنین اجرای دقیق و منظم تمام برنامه‌های کاربردی که برای آماده سازی تیم در نظر گرفته شده بود، در زمان برگزاری بی نقص ظاهر شده و در نهایت دست به دست هم با تلاش کادر فنی و قهرمانان کاری بزرگ و ارزشمند را به سرانجام رساندیم.

فنی‌ترین مربی لیگ برتر در خصوص سطح فنی مسابقات هم گفت: با توجه به شرایط حاکم بر ورزش دنیا که ورزش ایران هم از این قاعده مستثنی نیست بخاطر شیوع کرونا بیماری کرونا، برگزاری این دوره از مسابقات لیگ کاملاً متفاوت با دوره‌های قبل بوده و با وجود آنکه چون فصول گذشته به صورت رفت و برگشت نبود، به جرأت می‌توان گفت به لحاظ فنی و همچنین جذابیت نسبت به فصل گذشته به مراتب با کیفیت بالاتری به سرانجام رسید. قهرمانان با هدف رسیدن به تیم ملی با حداکثر توان وارد مسابقات شدند و این موضوع به جذابیت مسابقات افزود.
وی در مورد قضاوت داوران هم گفت: سطح داوری غیر از یکی دو مورد اشتباهات جزئی در مجموع کیفیت خوبی داشت، با اینکه داوران حدود ۱۱ ماه از میادین دور بودند ولی در این دوره از مسابقات بخوبی قضاوت داشتند و باید به همه آنها خسته نباشید بگویم.
سرمربی فتح در پایان در دعوت شش تکواندوکار از این تیم به اردوی تیم ملی گفت: این تعداد دعوت شده‌ها بدلیل درخشش بالای تکواندوکاران بود و معتقدم تلاش اعضای تیم ملی کمتر دیده شد. انتظار داشتیم تکواندوکارانی چون مریم ملکوتی خواه، مبینا کلیوند و ملیکا میرحسینی بدلیل درخشش خیلی خوبی که داشتند حداقل به اردو دعوت شوند. وقتی تیمی در تقابل رو در رو با نتیجه ۷ به ۱ برنده خارج می‌شود، قطعاً نفرات آن می‌توانند بار فنی بسیار بالایی را داشته باشند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4021 ؛ 10 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین