صحنه‌سازی برای سرپوش گذاشتن از یک جنایت/ ۲ برادر به اتهام قتل دستگیر شدند‌

صحنه‌سازی برای سرپوش گذاشتن از یک جنایت/ ۲ برادر به اتهام قتل دستگیر شدند‌

صحنه‌سازی برای سرپوش گذاشتن از یک جنایت/ ۲ برادر به اتهام قتل دستگیر شدند‌
6 بهمن 1399, 11:46 / کد خبر:749512
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عاملان قتل یک شهروند فنوجی در کمتر از ۲۴ساعت خبر داد.
سردار احمد طاهری  اظهار داشت: در پی اعلام یک فقره تصادف منجر به فوت در یکی از محلات شهرستان فنوج، بلافاصله ماموران انتظامی شهرستان جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مأموران با حضور در صحنه تصادف مشاهده کردند که فردی در اثر تصادف با خودروی نیسان دچار آسیب جدی شده و در دم فوت کرده است. ماموران پلیس آگاهی شهرستان فنوج با توجه به مشکوک بودن صحنه جرم، تحقیقات میدانی و پیگیری پلیس با  استفاده از روش‌های علمی کشف جرم، ساختگی بودن صحنه تصادف و علت دیگر مرگ مقتول برای آنان محرز و مشخص شد.
وی بیان کرد: ماموران پلیس آگاهی با انجام تحقیقات فنی و تخصصی و همکاری معتمدین روستا موفق به شناسایی متهمان که دو برادر بودند شدهد که اقدام به صحنه سازی قتل کرده بودند. در نهایت با تلاش ماموران پلیس آگاهی و با انجام یکسری اقدامات تخصصی مخفیگاه قاتلان در یکی از روستاهای شهرستان فنوج شناسایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر دو برادر در کمتر از 24 ساعت از ارتکاب قتل دستگیر شدند.

سردار طاهری افزود: متهمان که در ابتدا منکر جنایت ارتکابی شدند در نهایت به قتل شهروند فنوجی و نحوه اجرای آن اعتراف کردند و گفتند، به دلیل اختلاف قبلی و مسائل مالی با مقتول با وی درگیر می شوند و با سنگ اقدام به ضربه شدید به سر او کرده  و پس از بیهوشی متوفی را به 200 متر جلوتر نزدیک جاده روستایی در شهرستان می‌برند و شروع به صحنه‌سازی می‌کنند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به تشکیل پرونده برای متهمان و معرفی آنان به مراجع قضائی، گفت به مخلان نظم و امنیت هشدار می‌دهیم پلیس با تمام توان و اقتدار و اشراف اطلاعاتی اجازه نخواهند داد مجرمان با ارتکاب جرم به هرشیوه و نحوی آرامش و آسایش عمومی شهروندان را مختل کنند و برابر قانون و با قاطعیت با مجرمان با قاطعیت و سرسخت رفتار می‌کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین