نظری: میلیچ را مجدداً در میان بازیکنان استقلال خواهیم دید

نظری: میلیچ را مجدداً در میان بازیکنان استقلال خواهیم دید

نظری: میلیچ را مجدداً در میان بازیکنان استقلال خواهیم دید
6 بهمن 1399, 12:43 / کد خبر:749529
حجت نظری عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال جزئیات جلسه امروز مدیران این باشگاه را تشریح کرد.
 حجت نظری در پایان نشست امروز (دوشنبه) هیئت مدیره باشگاه استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: در این جلسه درباره موضوعات مختلفی صحبت شد که از جمله آنها صحبت درباره وضعیت آقای میلیچ، تعیین تکلیف برای کارت‌های هواداری و اقدامات اقتصادی بود که تصمیم گرفتیم انجام شود.
وی افزود: مسئولیت انجام فعالیت‌های مربوط به کارت هواداری و پیگیری این موضوع را هیئت مدیره به آقای نامداری سپرد و بنا شد او با تعاملاتی که با کارگزار خواهد داشت، وضعیت کارت‌های هواداری را مشخص کند. می‌خواهیم هواداران را بیشتر وارد امور باشگاه کنیم و صاحبان اصلی باشگاه بیشتر در امور  وارد شوند، چون صاحبان اصلی باشگاه هواداران هستند که باید در این امور شریک شوند. بدون واسطه می‌خواهیم آنها در جریان امور قرار بگیرند و امیدواریم که این مسئله زودتر تعیین تکلیف شود.
عضو هیئت مدیره و سخنگوی باشگاه استقلال درباره وضعیت میلیچ خاطرنشان کرد: امروز همچنین صحبتی در این باره شد. طی مذاکراتی که از پیش آقایان مددی و عبدیان در این حوزه شروع کرده بودند و مربوط به امروز نیست، باید بگوییم مذاکرات به سرانجام رسیده و مجدداً او را در میان بازیکنان استقلال و در این تیم می‌بینیم.
نظری درباره اینکه مشکل اصلی میلیچ فنی بود یا مطالبات مالی و او چه زمانی باز می‌گردد، گفت: هر مشکلی بود ما تلاش کردیم و دغدغه‌های او رفع شد. آن چیزی که برای ما مهم است، این خواهد بود که مسائل باشگاه را در عین منطق و عقلانیت با لحاظ دغدغه‌های هواداران پیش ببریم. آن چیزی که برای ما مهم است، می‌خواهیم هم دغدغه‌های باشگاه و هم دغدغه‌های هواداران را حل کنیم.
وی اضافه کرد: ممکن است گاهی شرایط طوری پیش برود که ما نتوانیم تمام انتظارات هواداران را برآورده کنیم، اما همیشه تلاش‌مان این بوده و هست که دل هواداران را شاد کنیم. این شادی دل هواداران هم از طریق بردن بازی‌ها، کسب نتیجه و رفع دغدغه‌ها از جمله حضور برخی بازیکنان است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین