فروتن: نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها جریمه‌ام کرده‌اند

دیگر در ۹۷ کیلوگرم کشتی نمی‌گیرم

فروتن: نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها جریمه‌ام کرده‌اند

فروتن: نمی‌دانم چرا استقلالی‌ها جریمه‌ام کرده‌اند
7 بهمن 1399, 09:38 / کد خبر:749613
قهرمان کشتی آزاد جوانان جهان از دلیل جریمه شدنش توسط باشگاه استقلال اظهار بی‌اطلاعی کرد.
عباس فروتن ، درخصوص اینکه از سوی باشگاه استقلال با 35 درصد جریمه مواجه شده است، اظهار داشت: خودم هم نمی‌دانم چرا مرا جریمه کرده‌اند. صبح روز گذشته (دوشنبه) بود که خبر جریمه را شنیدم.
وی ادامه داد: وقتی متوجه این موضوع شدم با هادی حبیبی تماس گرفتم که چرا این اتفاق افتاده که گفت دلیلش را از باشگاه استقلال می‌پرسد. به او گفتم 4 کشتی برای استقلال گرفته‌ام و هیچ مشکلی نبوده است.
فروتن در پاسخ به این سوال که آیا از او خواسته شده بود که در فینال کشتی نگیرد؟ گفت: نه، اسم من در ترکیب بود و در معارفه هم حضور داشتم، قرار بود کشتی بگیرم که گرفتم.
این کشتی‌گیر مازندرانی در مورد عملکردش در لیگ فصل گذشته تاکید کرد: 4 کشتی گرفتم، سه تا را بردم، فقط در فینال به امیرحسین زارع از بازار بزرگ باختم.
قهرمان سال 2019 جوانان جهان درباره اینکه آیا باید دیگر او را کشتی‌گیر سنگین وزن به حساب آورد، خاطرنشان کرد: بله، دیگر در 97 کیلوگرم کشتی نمی‌گیرم. نمی‌توانم زیاد وزن کم کنم چرا که روی عملکردم تاثیر منفی می‌گذارد. وزن طبیعی‌ام 110 کیلوگرم است و تصمیم گرفتم که دیگر در 125 کیلوگرم کشتی بگیرم.
فروتن هدفش را تلاش برای کسب دوبنده تیم ملی در المپیک عنوان کرد و به تسنیم گفت: من تمرین می‌کنم، تمرکزم هم روی مسابقات انتخابی تیم ملی است. امیدوارم تا آن وقت به آمادگی مطلوب برسم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه۱۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4026 ؛ 16 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین