هدفم کسب مدال جهانی در رده بزرگسالان است/ تجربیات خوبی کسب کردم

قهرمان کشتی جوانان جهان؛

هدفم کسب مدال جهانی در رده بزرگسالان است/ تجربیات خوبی کسب کردم

هدفم کسب مدال جهانی در رده بزرگسالان است/ تجربیات خوبی کسب کردم
7 بهمن 1399, 09:48 / کد خبر:749623
عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۵۵ کیلوگرم گفت: تجربیات خوبی در رقابتهای بزرگ بین‌المللی دارم و به دنبال کسب مدال در مسابقات جهانی هستم.
پویا دادمرز عضو تیم ملی کشتی فرنگی در وزن ۵۵ کیلوگرم در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه وزن من جز اوزان المپیکی نیست، هدفم کسب مدال طلا در رقابت‌های جهانی سال آینده است.
دارنده مدال طلای جوانان جهان گفت: تجربه خوبی را از رقابت‌های جهانی و آسیایی در رده‌های سنی مختلف به دست آوردم و اکنون به دنبال کسب افتخار در رده سنی بزرگسالان هستم.
دادمرز تصریح کرد: هم اکنون ۵۷ کیلوگرم وزن دارم و برای حضور در وزن ۵۵ کیلوگرم مشکل خاصی ندارم و تمام تلاش خود را می‌کنم تا با جلب نظر کادر فنی و از پیش رو برداشتن مدعیان، صاحب پیراهن تیم ملی شوم.
وی در مورد شرایط تمرینات اظهار داشت: تمرینات مرحله به مرحله بهتر و فشار آن بیشتر می‌شود، البته تمرکز کادر فنی روی کسب سهمیه و حضور در المپیک است اما کشتی گیرانی که در اوزان المپیکی نیستند نیز می‌توانند از این شرایط اردویی به بهترین نحو برای آماده سازی خود استفاده کنند.
دادمرز ادامه داد: رقابت‌های جهانی سال ۲۰۲۱، دو ماه پس از المپیک توکیو برگزار می‌شود و تا آن زمان حدود ۸ ماه زمان برای رسیدن به شرایط آرمانی داریم.
این کشتی گیر خوزستانی در پایان در مورد شرایط برگزاری اردوها گفت: اردوها با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و قرنطینه برگزار می‌شود و فدراسیون تمامی شرایط را مهیا کرده تا بتوانیم به بهترین نحو ممکن به تمرینات خود ادامه دهیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه۱۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4026 ؛ 16 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز شنبه۱۶ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین