اوجاقی: قصد داشتیم از لیگ ووشو انصراف دهیم

با توجه به شرایط مدعی قهرمانی نیستیم

اوجاقی: قصد داشتیم از لیگ ووشو انصراف دهیم

اوجاقی: قصد داشتیم از لیگ ووشو انصراف دهیم
7 بهمن 1399, 11:30 / کد خبر:749634
سرمربی تیم ووشو پارس جنوبی گفت: با توجه به مشکلات نامه انصراف از حضور در مسابقات را به فدراسیون دادیم اما در نهایت با همکاری فدراسیون در مسابقات حضور خواهیم داشت.
امیر اوجاقی ، در خصوص شرایط تیم پارس جنوبی در آستانه مسابقات لیگ برتر ووشو اظهار داشت: واقعیت این است که با توجه به مشکلات، 2 روز پیش نامه انصراف از حضور در رقابت‌های لیگ را به فدراسیون ووشو دادیم اما فدراسیون با تیم پارس جنوبی همکاری کرد تا در لیگ حضور داشته باشیم. تیم‌های دانشگاه‌آزاد، پاس، شهرداری ملارد و مقاومت از چند وقت قبل اردوی منظم داشتند اما ما با توجه به مشکلات مالی نتوانستیم اردویی برگزار کنیم و فقط توانستیم بچه‌ها را گلچین کنیم و به برخی از آنها برنامه تمرینی بدهیم.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط فکر نمی‌کنم امسال مدعی قهرمانی باشیم، البته امیدواریم و تلاش خواهیم کرد روی شرایط روحی و روانی بچه‌ها کار کنیم. پارس جنوبی در سالیان گذشته همواره قهرمان بوده و فقط یک سال به عنوان نایب قهرمانی رسید اما از شاکله تیم اصلی سالیان گذشته حتی یک مهره نیز در تیم حضور ندارد و همه بازیکنان ما جدید هستند. تنها حدود 5 درصد بازیکنانی که در سالیان گذشته کنار تیم تمرین می‌کردند در تیم حضور دارند و این نفرات تبدیل به مهره‌های اصلی ما شده‌اند. 
سرمربی تیم پارس جنوبی در پاسخ به این سوال که با این شرایط  به سکونشینی چشم خواهند داشت، گفت: به عنوان یک مربی همیشه سعی کردم تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام بدهم. شرایط ما در سال جاری خوب نبود و در نهایت با تصمیم فدراسیون و باشگاه پارس جنوبی تصمیم گرفتیم که با توجه به ریشه‌دار بودن تیم پارس جنوبی در مسابقات حضور داشته باشیم. همه تلاش خود را برای کسب نتیجه خوب انجام می‌دهیم و هیچ چیزی نیز دور از دسترس نیست و در صورت خوش‌شانسی  شاید اتفاقات خوبی نیز برای ما بیفتد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین