قوچان‌نژاد: نارضایتی‌ام را اعلام کرده‌ام و می‌خواهم بازی کنم

قوچان‌نژاد: نارضایتی‌ام را اعلام کرده‌ام و می‌خواهم بازی کنم

قوچان‌نژاد: نارضایتی‌ام را اعلام کرده‌ام و می‌خواهم بازی کنم
8 بهمن 1399, 09:50 / کد خبر:749724
رضا قوچان‌نژاد پس از درخشش در ۲ بازی اخیر زووله در اردویژه هلند خواستار حضور در ترکیب اصلی تیمش شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فاکس اسپورت هلند، رضا قوچان‌نژاد دومین هفته متوالی به عنوان بازیکن ذخیره برای زووله وارد زمین شد و در بازی شب گذشته برابر هراکلس گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.
قوچان‌نژاد که هفته گذشته برابر ویلم هت‌تریک کرده بود،گفت: اگر بازی برابر هراکلس 10 دقیقه دیگر ادامه می‌یافت می‌توانستیم به پیروزی برسیم. هرچند می‌توانیم از کسب یک امتیاز خانگی هم خوشحال باشیم.
مهاجم تیم زووله در مورد زمان طولانی گرم کردنش پیش از ورود به زمین گفت: بله خیلی طول کشید تا وارد زمین شوم. مدام در حال گرم کردن بودم. 2 بر یک عقب بودیم و وقتی بازیکنی در چنین شرایطی وارد زمین می‌شود می‌‌داند باید سرنوشت‌ساز باشد. وقتی توپ به من رسید احساس کردم می‌توانم ضربه بزنم. این یک پاس و گل عالی بود.
قوچان‌نژاد در 2 بازی اخیر زووله 4 گل به ثمر رساند و آیا در بازی بعدی برابر اوترخت باز هم نیمکت‌نشین خواهد بود؟ مهاجم زووله در واکنش به این پرسش گفت: چه چیزی می‌توانم بگویم. نارضایتی خود را از این شرایط اعلام کرده‌ام اما حرف‌هایم را در زمین زدم. نمی‌خواهم مدت طولانی روی نیمکت بنشینم. می‌خواهم بازی کنم و احساس عالی دارم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین