خلعتبری: بازی با شهر خودرو برای من حساسیت خاصی ندارد

امیدوارم دومین قهرمانی لیگ را با سپاهان تجربه کنم

خلعتبری: بازی با شهر خودرو برای من حساسیت خاصی ندارد

خلعتبری: بازی با شهر خودرو برای من حساسیت خاصی ندارد
8 بهمن 1399, 11:43 / کد خبر:749757
 مهاجم تیم فوتبال سپاهان گفت که بازی با تیم سابقش برای او حساسیتی ندارد و طلایی‌پوشان به دنبال پیروزی در این بازی هستند.
محمدرضا خلعتبری ، درباره پیروزی تیمش برابر صنعت نفت در آبادان گفت: ما یک بازی سخت داشتیم. صنعت نفت در این بازی نشان داد که نتایج خوبش اتفاقی نبوده است. آنها بازیکنانی خوب و کادر فنی توانایی دارند، ولی خدا را شکر که در آبادان سه امتیازی مهم گرفتیم تا به رده دوم برسیم و با استقلال که صدرنشین است، هم‌امتیاز شویم.
موی در واکنش به صحبت‌های سرمربی صنعت نفت آبادان که گفته بود تیمش موقعیت‌های زیادی را از دست داد و مستحق باخت نبود، خاطر نشان کرد: صنعت نفت نمایش خوبی داشت، ولی موقعیت‌های ما بهتر از تیم حریف بود و حتی در نیمه اول توپ را به تیر دروازه حریف هم زدیم. برتری ما در این بازی 60 به 40 بود و با احترام به تیم خوب صنعت نفت، شایستگی برد در این بازی را داشتیم.
وینگر تیم فوتبال سپاهان در مورد بازی بعدی تیمش و تقابل با شهر خودرو تصریح کرد: من روزهای خوبی در مشهد داشتم و این بازی برایم حساسیت خاصی ندارد. شهر خودرو هم با هدایت مهدی رحمتی واقعاً تیم خوبی نشان داده است و ما اصلاً بازی آسانی در پیش نداریم. امسال واقعاً بازی‌ها سخت شده است و نتیجه هیچ مسابقه‌ای قابل پیش‌بینی نیست. ما اگر می‌خواهیم در کورس قهرمانی باشیم نباید ساده امتیاز از دست بدهیم.

خلعتبری در پاسخ به این پرسش که «آیا نویدکیا می‌تواند در اولین سال مربیگری‌اش سپاهان را قهرمان کند؟»، اظهار داشت: آقامحرم یک مربی جوان است و همیشه به ما می‌گوید که شاید خودش هم گاهی اوقات اشتباه کند. نویدکیا در دوران بازیگری‌اش قهرمانی‌های زیادی را در جام‌های مختلف کسب کرده است و تجربیات گرانبهایی در فوتبال دارد. مطمئناً او از این تجربیات می‌تواند برای قهرمان شدن سپاهان استفاده کند و ما هم به سرمربی تیم کمک می‌کنیم تا سپاهان بهترین عملکرد ممکن را داشته باشد. 
وی در پایان تصریح کرد: ما راه سختی در پیش داریم، ولی هدف‌مان چیزی جز قهرمانی نیست. من یک قهرمانی در لیگ برتر و یک قهرمانی در جام حذفی را با سپاهان تجربه کردم. امیدوارم امسال دومین قهرمانی را در لیگ برتر همراه با سپاهان تجربه کنم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹، شماره 4025 ؛ 14 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه 1۳اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین