کلهر: پرسپولیس قوی‌تر از الریان است/ تیم‌های ایرانی در آسیا یک مشکل دارند

کلهر: پرسپولیس قوی‌تر از الریان است/ تیم‌های ایرانی در آسیا یک مشکل دارند

کلهر: پرسپولیس قوی‌تر از الریان است/ تیم‌های ایرانی در آسیا یک مشکل دارند
8 بهمن 1399, 14:06 / کد خبر:749779
بازیکن پیشین پرسپولیس گفت که سرخپوشان در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در گروه بسیار خوبی گرفته‌اند و اگر از حاشیه‌ها دوری کنند شانس بالایی برای موفقیت دارند.
 قرعه‌کشی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا امروز (چهارشنبه) برگزار شد و تیم فوتبال پرسپولیس با الریان قطر، گوای هند و برنده دیدار پلی‌آف (الوحده امارات و الزورا عراق) در یک گروه قرار گرفت.
محمود کلهر در این باره به تسنیم گفت: خوشبختانه پرسپولیس در گروه بسیار خوبی قرار گرفت و اگر قرار باشد مسابقات به صورت متمرکز برگزار ‌شود این موضوع به نفع پرسپولیس و تیم‌های ایرانی است که می‌توانیم از امکانات فوق‌العاده کشورهای قطر و امارات استفاده کنیم. این تیم تجربه خوبی از لیگ قهرمانان فصل گذشته دارد و می‌تواند با شرایط خوبی در این مسابقات حضور پیدا کند.
وی ادامه داد: پرسپولیس می‌تواند به راحتی از گروهش صعود کند ولی قطعا در مراحل بعدی کار سختی خواهد داشت. سرخپوشان اگر بدون حاشیه در لیگ قهرمانان حاضر شوند قطعا موفق می‌شوند. در حال حاضر شرایط پرسپولیس بد نیست و اگر بتوانند کیفیت فنی‌شان را در سطح خوب حفظ کنند، تیم گل‌محمدی می‌تواند موفقیت سال گذشته‌اش را در آسیا تکرار کند. با توجه به افزایش تیم‌ها و صعود تیم اول از گروه، پرسپولیس شانس بالایی دارد که به عنوان تیم اول به مرحله بعدی راه یابد.
بازیکن پیشین پرسپولیس در واکنش به همگروهی با تیم شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: الریان تیم بسیار خوبی است و خلیل‌زاده هم در این تیم فوق‌العاده کار کرده است اما شک نداشته باشید که پرسپولیس قوی‌تر از این تیم است و مشکلی مقابل آنها نخواهد داشت. تیم‌های ایرانی در آسیا با یک مشکل روبه‌رو هستند و آن هم اشتباهات فردی است. پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست و سال گذشته با وجود اینکه در یک قدمی قهرمانی آسیا بود با اشتباهات فردی در فینال بازنده شد. باید این ضعف را برطرف کنیم تا بدون دغدغه در آسیا بازی کنیم. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین