افزایش غبار در هوای اصفهان
0 -

افزایش غبار در هوای اصفهان

افزایش غبار در هوای اصفهان
17 شهریور 1398, 14:48 / کد خبر:74982
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به تداوم غبار صبحگاهی در مناطق مرکزی استان، گفت: روز دوشنبه به سبب افزایش وزش باد در شمال شرق استان، گرد و خاک محلی، کاهش دید افقی در این مناطق و افزایش غبار در مرکز استان پیش بینی می شود.

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با ایمنا با اشاره به تداوم پایداری جوی در استان، اظهار کرد: آسمانی صاف تا کمی ابری و گاهی وزش باد نسبتا شدید برای بیشتر مناطق استان طی امروز پیش بینی می شود.

وی با بیان اینکه غبار صبحگاهی همچنان در مرکز استان وجود دارد، افزود: روز دوشنبه به دلیل افزایش وزش باد در مناطق شمال شرق استان، گرد و خاک محلی، کاهش دید افقی و غبار پدیده غالب این مناطق و تا حدودی مرکز استان خواهد بود.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با اشاره به کاهش سه درجه ای دما در استان از روز دوشنبه، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز به ۳۶ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر خواهد بود.

هنرمند افزود: در ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۹ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای پنج درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان پیش بینی می شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین