آماده باش اورژانس اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی
0 -

آماده باش اورژانس اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی

آماده باش اورژانس اصفهان در تاسوعا و عاشورای حسینی
17 شهریور 1398, 15:45 / کد خبر:74985
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: تمام اورژانس‌های بیمارستان‌ها به ویژه بیمارستان شهید اشرفی و 9 دی خمینی‌شهر در این 2 روز به صورت ویژه در حالت آماده‌باش هستند.
غفور راستین در گفت و گو با ایسنا با بیان اینکه اورژانس پیش‌ بیمارستانی اصفهان، امداد سلامت مراسم عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) را در سراسر استان پوشش می‌دهد، اظهار کرد: در روزهای تاسوعا و عاشورای اباعبدالله الحسین (ع) تمام واحدهای اورژانس پیش‌ بیمارستانی استان اصفهان و اتاق‌های فرمان و مراکز فرماندهی عملیات به صورت ویژه آماده‌باش هستند.
وی افزود: در طی این ایام، پایگاه‌های جاده‌ای از ساعت 9 تا 12 و از ساعت 18 تا 21 با چراغ گردان روشن در حاشیه جاده‌ها مستقر هستند.
مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با بیان اینکه پایگاه‌های شهری نیز در مسیرهای دسته‌های عزاداری و محل تجمع عزاداران مانند گلزارهای شهدا و امامزاده‌ها مستقر می شوند، ادامه داد: در این صورت امکان دسترسی برای امداد رسانی به بیماران و مصدومان به راحتی فراهم می شود.
راستین تصریح کرد: در طی این ایام در میدان امام (ره) یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و 2 دستگاه خودروی آمبولانس همراه با 8 نفر پرسنل و در امام‌زاده زینبیه، شاه‌ کرم و سید محمد خمینی‌شهر هر کدام با  یک دستگاه آمبولانس با 2 نفر پرسنل به صورت ویژه مستقر  می شوند.
وی با اشاره به اینکه در مسیر تردد عزاداران هر مکانی به استقرار واحد امدادی نیاز داشته باشد، به سرعت اقدامات لازم انجام می‌شود، گفت: همچنین در برخی شهرستان‌ها نیز اورژانس‌های موتوری به صورت آماده‌باش قرار دارند و تمامی اورژانس‌های بیمارستان‌ها به ویژه بیمارستان شهید اشرفی و 9 دی خمینی‌شهر در این 2 روز به صورت ویژه آماده‌باش هستند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین