کاهش ۲ درجه‌ای دما
0 -

کاهش ۲ درجه‌ای دما

کاهش ۲ درجه‌ای دما
19 شهریور 1398, 19:00 / کد خبر:75042
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: برای امروز وزش باد نسبتا شدید در بیشتر مناطق و وقوع گرد و خاک محلی در نیمه شرقی استان پیش بینی می شود.

ابراهیم هنرمند در گفت و گو با ایمنا با اشاره به تداوم جوی نسبتا پایدار در استان، اظهار کرد: وضعیت جوی بیشتر مناطق در سه روز آینده به صورت آسمانی صاف تا کمی ابری پیش بینی می شود.‌

وی ادامه داد: وزش باد نسبتا شدید به ویژه در ساعات بعد از ظهر برای بیشتر مناطق استان پدیده غالب خواهد بود. این پدیده در نیمه شرقی استان با گردوخاک محلی همراه است.

کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان با بیان اینکه پدیده گردوخاک از سمت شرق به مناطق مرکزی نفوذ نخواهد کرد، افزود: در مرکز استان غبار صبحگاهی ضعیف پیش بینی می شود.

هنرمند با اشاره به کاهش دو درجه ای دما در بیشتر مناطق استان، گفت: بیشینه دما در کلانشهر اصفهان در گرمترین ساعات امروز ۳۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما در خنک ترین ساعات صبح فردا ۱۶ درجه سانتی گراد بالای صفر 

خواهد بود.
وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت آینده چوپانان با دمای ۳۴ درجه سانتی گراد بالای صفر و بویین میاندشت با دمای شش درجه سانتی گراد بالای صفر به ترتیب گرمترین و خنک ترین مناطق استان پیش بینی می شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین