جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه پیام نور
+1 -

جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه پیام نور

جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد دانشگاه پیام نور
19 شهریور 1398, 18:16 / کد خبر:75044
دانشگاه پیام نور ضمن اعلام جزئیات ثبت نام پذیرفته‌شدگان ارشد این دانشگاه اعلام کرد ثبت نام غیرحضوری پذیرفته شدگان از تاریخ ۲۴ شهریورماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، ثبت نام کلیه پذیرفته‌شدگان دانشگاه پیام نور برای نیمسال اول ۹۸-۹۹ به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و پذیرفته‌شدگان لازم است با مراجعه به سامانه دانشگاه پیام نور به آدرس: http://reg.pnu.ac.ir  از نحوه نام‌نویسی آگاهی یابند.

پس از ورود به سایت در زمان اعلام شده، پذیرفته‌شدگان با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه (در صفحه اول سایت فوق‌الذکر در زمان ثبت نام  اعلام می‌شود) وارد سامانه جامع خدمات آموزشی گلستان شوند.

پذیرفته‌شدگان لازم است اسکن مدارک خود از قبیل: "تصویر صفحه اول و صفحه توضیحات شناسنامه"، "تصویر کارت ملی (پشت و رو)"، "عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری چهار قطعه)"،" مدرک مشخص‌کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان)"، "تصویر مدرک کارشناسی (برای مدرک کارشناسی ناپیوسته لازم است مدرک کاردانی نیز درج شود)"را در قالب JPG یا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر ۲۵۰ کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری کنند.

همچنین دانشگاه پیام نور اعلام کرده است در راستای رفع دغدغه پرداخت شهریه دانشجویان، ضمن عقد قرارداد با چندین بانک، امکان استفاده از تسهیلات وام با کارمزد یک و چهار دهم درصد را برای کلیه دانشجویان فراهم کرده و دانشجویان از بدو ثبت نام در دانشگاه می‌توانند از این تسهیلات برای پرداخت کل شهریه خود استفاده کنند.


ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین