ثبت‌نام ۲۷ هزار اصفهانی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین
0 -

ثبت‌نام ۲۷ هزار اصفهانی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین

ثبت‌نام ۲۷ هزار اصفهانی برای شرکت در پیاده‌روی اربعین
20 شهریور 1398, 11:15 / کد خبر:75057
مدیرکل حج و زیارت ‌اصفهان گفت: تاکنون ۲۷ هزار نفر از استان ‌برای پیاده‌روی اربعین در سامانه سماح ثبت‌نام کرده‌ که ثبت نام ۲۴ هزار نفر آنها قطعی شده است.

غلامحسین زاهدی در گفت‌و‌گو با تسنیم در اصفهان، با اشاره به ثبت‌نام شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی، اظهار داشت: همه ساله در این ایام، سیل مشتاقان اباعبدالله الحسین (ع) راهی کربلای معلی می‌شوند.

وی افزود: محدودیتی برای ثبت‌نام در اربعین نداریم و همه کسانی که توان زیارت دارند، می‌توانند در سایت سماح ثبت‌نام کنند.

مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان با بیان اینکه تاکنون 27 هزار نفر از استان اصفهان برای پیاده‌روی اربعین در سایت سماح ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: 24 هزار نفر ثبت‌نام خود را با واریز هزینه قطعی کرده‌اند.

وی ادامه داد: زائران کربلا در صورت ثبت‌نام از طریق کافی نت یا منزل بابت حق بیمه و خدمات درمانی مبلغ 22 هزار تومان و در صورت ثبت‌نام در دفاتر زیارتی 25 هزار تومان باید پرداخت‌کنند.

زاهدی خاطرنشان کرد: تنها راه سفر به کربلای معلی و شرکت در مراسم بزرگ اربعین، ثبت‌نام در سامانه سماح بوده و زائران از طریق دیگری اجازه خارج شدن از ایران را ندارند.

وی با اشاره به اعتبار گذرنامه زائران کربلا، اظهار داشت: گذرنامه افرادی که برای راهپیمایی عظیم اربعین اقدام می‌کنند باید دارای 6 ماه اعتبار باشد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸، شماره 3611 ؛ 28 شهریور 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین