هفته سوم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاری دو بازی
+3 -

هفته سوم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاری دو بازی

هفته سوم لیگ برتر فوتبال عصر امروز با برگزاری دو بازی
23 شهریور 1398, 16:00 / کد خبر:75149
هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز (شنبه) با برگزاری دو بازی ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش ایسنا، پس از دو هفته تعطیلی، هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز (شنبه) با برگزاری دو بازی ادامه پیدا می‌کند. در نخستین بازی امروز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز از ساعت ١٩ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میزبان شهر خودرو خراسان است. شاگردان رسول خطیبی که در هفته نخست لیگ نوزدهم با یک گل استقلال را در خانه شکست داده بودند، در هفته دوم یک بر صفر برابر سپاهان متحمل شکست شدند تا حالا با دو بازی و ٣ امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشته باشند و امید زیادی داشته باشند تا با پیروزی برابر شهر خودرو به رده‌های بالایی جدول برسند.

در مقابل تیم فوتبال شهر خودرو که فصل گذشته با عملکرد خوبی توانست سهمیه آسیا را کسب کند، با گذشت دو هفته از لیگ نوزدهم، با کسب دو پیروزی، ۶ امتیازی است و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان، در رده دوم جدول قرار دارد. گل‌محمدی و تیمش در هفته نخست، ابتدا پیکان میزبان را با دو گل شکست دادند و در ادامه با برتری برابر شاهین شهرداری بوشهر جایگاه خود را در بالای جدول تثبیت کردند و حالا می‌خواهند با برتری برابر میزبان تبریزی، از کورس بالانشینان جدول عقب نمانند.

در دومین دیدار امروز، فولاد خوزستان از ساعت ١٩:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میزبان سپاهان اصفهان است. فولاد خوزستان که این فصل جواد نکونام را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیند، لیگ را خوب شروع نکرده و با گذشت دو هفته، فقط یک امتیاز اندوخته است.  شاگردان نکونام در هفته نخست برابر صنعت نفت آبادان با یک گل شکست خوردند و در ادامه در دیدار برابر استقلال در هفته دوم، به تساوی بسنده کردند. در مقابل سپاهان که لیگ را خوب شروع کرده، توانسته دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و حالا به لطف تفاضل گل، صدرنشین لیگ باشد. شاگردان امیر قلعه‌نویی قطعا نیاز مبرمی به کسب ٣ امتیاز دارند تا جایگاه خود را در صدر جدول از دست ندهند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸، شماره 3676 ؛ 19 آذر 1398
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه 19 آذر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین