هوای اصفهان تا اواخر هفته جاری دوباره گرم می‌شود
0 -

هوای اصفهان تا اواخر هفته جاری دوباره گرم می‌شود

هوای اصفهان تا اواخر هفته جاری دوباره گرم می‌شود
24 شهریور 1398, 16:49 / کد خبر:75207
کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان گفت: تا اواخر هفته جاری احتمالاً یک تا 2 درجه افزایش دما را در سطح استان خواهیم داشت.

آسیه آقایی امروز در گفت‌و‌گو با  فارس با بیان اینکه بررسی نقشه‌های هواشناسی بیانگر جوی پایدار بر روی استان طی چند روز آینده است، اظهار کرد: بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق استان، صاف و در ساعات بعد از ظهر گاهی وزش باد نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس مسؤول پیش‌بینی هوای اداره‌کل هواشناسی استان اصفهان در ادامه افزود: وضعیت جوی شهر اصفهان از امروز تا روز سه‌شنبه هفته جاری، صاف همراه با غبار صبحگاهی و وزش باد خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه تا اواخر هفته جاری احتمالاً یک تا 2 درجه افزایش دما را خواهیم داشت ولی طی 24 ساعت آینده، دمای هوا در اکثر مناطق استان تغییر محسوسی نخواهد داشت، اعلام کرد: دمای هوای شهر اصفهان امروز در گرم‌ترین ساعات به 30 درجه سانتی‌گراد و فردا در سردترین ساعات به 14 درجه سانتی‌گراد خواهد رسید.

آقایی در پایان خاطرنشان کرد: طی 24 ساعت آینده، گرم‌ترین نقطه استان، کاشان و چوپانان با 33 درجه سانتی‌گراد و سردترین نقطه استان، بویین‌میاندشت با 7 درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، شماره 3635 ؛ 25 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین