موسوی لارگانی: بیانیه آژانس بین المللی انرژی اتمی تنها یک وقت کشی است

طی تذکری در صحن

موسوی لارگانی: بیانیه آژانس بین المللی انرژی اتمی تنها یک وقت کشی است

موسوی لارگانی: بیانیه آژانس بین المللی انرژی اتمی تنها یک وقت کشی است
4 اسفند 1399, 13:19 / کد خبر:752144
عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: بیانیه آژانس تنها یک وقت کشی و اجازه به دشمن برای تصمیم گیری علیه خودمان است.
سید ناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی بیانیه مشترک آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی کشور، با استناد به ماده ۲۲ آئین نامه داخلی مجلس و اصل ۱۰ قانون اساسی طی تذکر و اخطاری، گفت: از موضع گیری مجلس انقلابی بسیار سپاسگزارم، حقیقتا انقلابی بودن را ثابت کردید.
وی تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین افتخارات مجلس یازدهم تصویب قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌هاست که حقیقتا با اتحاد و انسجام نمایندگان این قانون تصویب شد و ما نباید اجازه دهیم که این قانون نقض و باطل شود.
نماینده فلاورجان تصریح کرد: براساس فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری قانون فصل الخطاب است مگر اینکه قانون توسط خود مجلس و با مصوبه جدیدی نسخ شود یعنی غیر از مجلس کسی حق ورود به این موضوع را ندارد بنابراین حرمت امامزاده را متولی نگاه می‌دارد.
موسوی لارگانی تاکید کرد: اگر رئیس جمهور همان زمانی که رئیس جمهور آمریکا از برجام خارج شد به جای اعلام در پشت تریبون درباره اینکه حال یک مزاحم از برجام خارج شده، بلافاصله غنی سازی اورانیوم ۲۰ درصد را آغاز می‌کرد، اکنون شاهد گستاخی از طرف دشمن نبودیم.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر اروپایی‌ها و آمریکایی‌ها بعد از گذشت ۳ ماه از تصویب اقدام قانون راهبردی به این قانون توجه می‌کردند اکنون شاهد این بیانیه نبودیم.
عضو هیئت رئیسه گفت: این روز‌ها بار‌ها رهبری فرمودند اکنون وقت عمل است و زمان وعده و وعید‌های داده شده از سوی دولتمردان داخلی و خارجی پایان یافته و باید عمل کنند، اما در بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی چه عملی به جز وادادگی را می‌توان شاهد بود.
موسوی لارگانی تصریح کرد: بیانیه آژانس تنها یک وقت کشی و اجازه به دشمن برای تصمیم گیری علیه خودمان است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4019 ؛ 06 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶  اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین