عوامل تیم پایه ذوب‌آهن به حالت تعلیق درآمدند

واکنش رئیس هیئت فوتبال اصفهان به درگیری در لیگ زیر ۱۵ سال استان:

عوامل تیم پایه ذوب‌آهن به حالت تعلیق درآمدند

عوامل تیم پایه ذوب‌آهن به حالت تعلیق درآمدند
4 اسفند 1399, 14:11 / کد خبر:752162
ئیس هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: با توجه به رأی کمیته انضباطی درباره اتفاقات رخ داده در بازی تیم‌های رده‌های پایه سپاهان و ذوب‌آهن، عوامل تیم فوتبال ذوب‌آهن به حالت تعلیق درآمدند.
علی طاهری ، درباره اتفاقات رخ داده در دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان نوین در لیگ زیر 15 سال استان اظهار داشت: این بازی مربوط به رده‌های پایه میان 2 تیم ریشه‌دار سپاهان و ذوب‌آهن بوده و بازی طبق روال عادی خود در حال سپری شدن بوده که پس از گل پنجم سپاهان برخوردی میان کادر فنی ذوب‌آهن و داور رخ می‌دهد و پس از آن چند نفر از اولیای بازیکنان نوجوان به زمین می‌آیند.
وی افزود: با توجه به اینکه ورزشگاه چند در ورودی داشته اولیا به زمین ورود می‌کنند در حالی که بر اساس گزارش ناظر بازی داور هیچ‌گونه اشتباهی هم نداشته و متأسفانه این حرکت غیراخلاقی آن هم در رده‌های پایه رخ می‌دهد.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان درباره عدم حضور عوامل انتظامی در ورزشگاه خاطرنشان کرد: زمانی که بازی بدون هوادار برگزار می‌شود یگان ویژه حضور ندارد. البته یگان ویژه تنها مسابقات لیگ برتر فوتبال بزرگسالان را پوشش می‌دهد و برای مسابقات رده سنی پایه به ویژه مسابقات پایه استان حضور ندارند و این اتفاق هم بسیار نادر بوده است.
طاهری تصریح کرد: زمانی که اولیا و کادر فنی که باید الگوی فرزندان باشند این اتفاقات را به ویژه در رده‌های پایه رقم می‌زنند باید فاتحه فوتبال را خواند. 
وی در پاسخ به اینکه چرا وقتی بازی باید بدون هوادار برگزار شود خانواده‌ها در ورزشگاه حضور پیدا کرده‌اند، بیان کرد: این زمین در یک مجموعه ورزشی قرار دارد که وسعت بسیاری داشته و به نوعی فضای باز بسیاری در کنار زمین دارد که سبب حضور خانواده‌ها در کنار زمین شده است.
رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان درباره برخورد با خاطیان این اتفاق گفت: این پرونده به کمیته انضباطی هیئت فوتبال رفته و کمیته انضباطی مجموعه عوامل تیم ذوب‌آهن را به حالت تعلیق درآورده است و از نظر حقوق داور هم مسائل کیفری و قضایی را از سوی واحد حقوقی هیئت فوتبال پیگیری می‌کنیم.
طاهری اظهار داشت: مطمئن باشید برخورد مناسبی با خاطیان صورت می‌گیرد که دیگر شاهد این اتفاقات در رده‌های پایه نباشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4028 ؛ 18 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین