شکایت ۲۰۰ نماینده مجلس از دولت

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به بیانیه مشترک ایران با آژانس خبر داد

شکایت ۲۰۰ نماینده مجلس از دولت

شکایت ۲۰۰ نماینده مجلس از دولت
4 اسفند 1399, 17:45 / کد خبر:752183
رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانیه مشترک ایران با آژانس خبر داد: دوستان قسمتی از موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنند، ولی از سوی دیگر شکایتی با بیش از ۲۰۰ امضا را به کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص روند عملکرد اشتباه دولت در این مسئله ارجاع دادند.
نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در نوبت دوم جلسه علنی امروز مجلس گفت: در خصوص موضوع بیانیه مشترک ایران و آژانس علی رغم اینکه مجلس مواضع خود را صریحا بیان کرده است، ولی این بیانیه مشترک، معاون رییس جمهور را به عنوان تفسیری برای نظر مجلس بیان کردند، اساسا جریان این موضوع را آزاد نگذاشتیم که آقایان تفسیر کنند، اگر تفسیری نیاز باشد، تفسیر قانون بر عهده مجلس است.
به گزارش ایسنا، وی افزود: امروز می‌گویند اجازه بدهیم نظارت آژانس آفلاین باشد، چه کسی این مجوز قانون گذاری را جعل کرده است که بتوانند این کار را انجام دهند؟ این مسئله کار غلطی است.

رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دوستان قسمتی از موضوع را از طریق قوه قضاییه پیگیری می‌کنند، ولی از سوی دیگر شکایتی با بیش از ۲۰۰ امضا را به کمیسیون اصل ۹۰ در خصوص روند عملکرد اشتباه دولت در این مسئله ارجاع دادند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4019 ؛ 06 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶  اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین