قیمت‌ آجیل و خشکبار در زنجان سر به فلک کشید/ "فندق" کیلویی ۴۴۰ هزار تومان

قیمت‌ آجیل و خشکبار در زنجان سر به فلک کشید/ "فندق" کیلویی ۴۴۰ هزار تومان

قیمت‌ آجیل و خشکبار در زنجان سر به فلک کشید/ "فندق" کیلویی ۴۴۰ هزار تومان
5 اسفند 1399, 08:25 / کد خبر:752220
رئیس اتاق اصناف استان زنجان از گران شدن آجیل و خشکبار در بازار خبر داد و گفت: مغز فندق کیلویی به قیمت بیش از ۴۴۰هزار تومان رسیده است و این گرانی اصلا برای ما قابل قبول نیست‌.
سید محمود موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در  زنجان  با انتقاد از گرانی میوه و خشکبار در استان گفت: قیمت خشکبار به قدری افزایش یافته است که شهروندان به شدت از این گرانی‌ها گلایه دارند.
وی با بیان اینکه "اصناف هم از گران شدن اجناس خود خوشحال نیستند چرا که در کاهش تعداد مشتری اثر گذاشته است" گفت: مردم از خیار 20 هزار تومانی و موز گران قیمت در بازار گلایه دارند. تماس‌های بسیاری با بازرسان اتاق اصناف گرفته می‌شود و از این گرانی‌ها گلایه دارند و از ما درخواست پیگیری می‌کنند ولی باید بگویم که گرانی با گران‌فروشی متفاوت است و بسیاری از این گرانی‌ها از مبدا گران است و ربطی به فروشنده ندارد.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با انتقاد از گران شدن آجیل به ویژه افزایش قیمت فندق به بیش از 440 هزار تومان گفت: متاسفانه با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال برخی از دلال‌ها و سودجویان به دنبال منافع شخصی خود هستند و به گرانی خشکبار و آجیل دامن می‌زنند.
وی در ادامه به توزیع اقلام ضروری بازار به کسبه‌های خوش انصاف گفت: از آنجایی‌که نمایشگاه بهاره امسال برگزار نمی‌شود تصمیم گرفته‌ایم اقلام ضروری را بین کاسبان خوش انصاف توزیع کنیم و با نصب بنر این مغازه‌ها را به عموم مردم معرفی خواهیم کرد.
موسوی در پایان با تاکید به بازرسی‌های بازار شب عید گفت: بازرسان اتاق اصناف، بسیج اصناف و سازمان صمت با همکاری یکدیگر با جدیت در بحث نظارت از بازار ورود پیدا کرده‌اند و قطعاً متخلفان را به مراجع قضایی معرفی خواهند کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹، شماره 4019 ؛ 06 اسفند 1399
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۶  اسفند ۱۳۹۹
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین