مرجانه گلچین: درباره چیزی که تخصص نداریم؛ نظر ندهیم

مرجانه گلچین: درباره چیزی که تخصص نداریم؛ نظر ندهیم

مرجانه گلچین: درباره چیزی که تخصص نداریم؛ نظر ندهیم
6 اسفند 1399, 13:24 / کد خبر:752348
مرجانه گلچین، بازیگر سینما و تلویزیون در رابطه با اظهار نظر سلبریتی‌ها در موضوعات مختلف گفت: اظهار نظر در موضوعات مختلف مثل این می‌ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خواندم بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم.
مرجانه گلچین» بازیگر تلویزیون و سینما که این روز‌ها مشغول بازی در سریال نوروزی «بوتیمار» به کارگردانی علیرضا نجف زاده است، درباره فعالیت خود در فضای مجازی گفت: این روز‌ها خیلی در فضای مجازی فعالیت ندارم گرچه در گذشته هم جزو فعالین این عرصه نبودم.
 
وی ادامه داد: در این سال‌ها سعی کردم درباره مواردی که جزو دغدغه ام هست در صفحه شخصیم هم صحبت کنم. مثل محیط زیست،  کادر درمان، کرونا و مرگ و میر‌های آدم‌های اطرافمان.
 
این بازیگر درباره سلبریتی‌هایی که در مورد همه موارد در صفحه شخصی شان اظهار نظر می‌کنند، همچنین بیان داشت: من واقعا سعی می‌کنم درباره آنچه تخصصی ندارم نظری ندهم. اصولا کار درستی نیست و مثل این می‌ماند که من بازیگر که رشته تخصصی بازیگری خواندم بیایم و درباره کار تخصصی یک پزشک صحبت کنم و نظر بدهم.
 
وی ادامه داد: در این شرایط طبیعی است که من بازیگر تخصص آن پزشک را ندارم و معتقدم هر کسی را بهر کاری آفریدند. ما مسئولیت اجتماعی داریم و حرفه ما طوری است که بی واسطه با مردم درگیر هستیم و باید در حوزه‌هایی اظهار نظر کنیم که خودمان آن را تجربه کردیم.
 
این بازیگر همچنین بیان داشت: برای مثال اگر من از آلودگی هوا صحبت می‌کنم نفس خودم هم تنگ شده است و مادرم در منزل از این آلودگی اذیت می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰، شماره 4047 ؛ 26 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین