بارش‌ها از امشب در استان اصفهان آغاز می‌شود

بارش‌ها از امشب در استان اصفهان آغاز می‌شود

بارش‌ها از امشب در استان اصفهان آغاز می‌شود
6 اسفند 1399, 16:54 / کد خبر:752373

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: سامانه بارشی امروز عصر وارد استان اصفهان می‌شود و بارش‌هایی را به همراه خواهد داشت.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت الله علی عسگریان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به بررسی نقشه‌های هواشناسی استان اصفهان طی سه روز آینده اظهار کرد: بررسی این نقشه‌ها بیانگر ورود موج ناپایدار از اواخر وقت امروز و فعالیت آن تا اوایل روز جمعه در استان است.

او افزود: بر این اساس امروز در اکثر مناطق استان افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و از اواخر وقت در مناطق غربی بارش برف و باران پیش بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه برای فردا نیز در همه نقاط استان بارش را با شدت کمتر از غرب داریم، ادامه داد: این سامانه روز جمعه از استان خارج می‌شود.

او با بیان اینکه با خروج سامانه بارشی کاهش محسوس دما را در استان خواهیم داشت، اضافه کرد: این کاهش به ویژه در مناطق شرق استان بین هشت تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی شده است.

علی عسگریان در ادامه با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت آینده کمینه در استان اصفهان بین دو تا سه درجه افزایش دارد، افزود: در این بازه زمانی دمای هوای اصفهان در سردترین و گرم‌ترین ساعات بین یک و ۱۸ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است ضمن اینکه شهر اصفهان نیز گرم‌ترین نقطه استان پیش‌بینی می‌شود.

او ادامه داد: همچنین طی ۲۴ ساعت آینده میمه با دمای منفی چهار درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان پیش‌بینی شده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰، شماره 4047 ؛ 26 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین