تحریم‌ها به‌صورت کامل برداشته نشود مذاکره نمی‌کنیم

تحریم‌ها به‌صورت کامل برداشته نشود مذاکره نمی‌کنیم

تحریم‌ها به‌صورت کامل برداشته نشود مذاکره نمی‌کنیم
8 اسفند 1399, 16:21 / کد خبر:752417
 امام جمعه اصفهان گفت: تا تحریم‌ها به صورت کامل برداشته و پول‌ها عودت داده نشود هیچ مذاکره‌ای انجام نمی‌شود.

به گزارش مهر، آیت الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد در خطبه‌های عبادی- سیاسی نماز جمعه اصفهان با اشاره به عملکرد خوب کادر درمان استان اصفهان در بحران شیوع کرونا اظهار داشت: باید نسبت به ارائه خدمات به این قشر توجه بیشتری صورت گیرد و بی انصافی است که این فعالیت‌ها به خوبی دیده نشود.

وی با اشاره به عملکرد نامناسب برخی از کشورهای توسعه یافته در مدیریت بیماری کرونا ابراز داشت: میزان مبتلایان و کشته‌شدگان ناشی از شیوع این بیماری مصداقی بر این مدعا است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در خصوص برخی از انتقادات در زمینه عدم اجازه ورود واکسن انگلیسی و آمریکایی کرونا به کشور افزود: فرمایش و دستور رهبر در این زمینه مردانه بود و نشان داد که همچنان نمی‌توان به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعتماد کرد.


آمریکا و انگلیس در زمینه تولید واکسن کرونا ضربه شدیدی خوردند

وی با بیان اینکه ممانعت از ورود واکسن کرونا از انگلیس و آمریکا ضربه شدیدی به این دو کشور وارد ساخت، گفت: این کشورها توان تأمین نیاز خودشان را نیز ندارند و قصد داشتند واکسن را با قیمت زیاد به ایران بفروشند.

آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه باید از دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه مدیریت بحران کرونا قدردانی کرد، افزود: وی همچون پدری دلسوز نگران حتی یک ابتلاء و یک مرگ و میر در کشور است و این دغدغه و تلاش او و زیر مجموعه وزارت خانه همچنان ادامه دارد.

وی در ادامه به لزوم توجه مسئولان به وضعیت معیشت نیازمندان ابراز داشت: به ایام نوروز نزدیک می‌شویم و این امر باید مورد توجه باشد.

خطیب جمعه اصفهان با بیان اینکه مساجد و پایگاه‌های بسیج باید محور کمک به نیازمندان باشد، افزود: در این زمینه باید حفظ کرامت نیازمندان در اولویت باشد.


تحریم‌ها به صورت کامل برداشته نشود مذاکره نمی کنیم

وی با اشاره به تشکیل اجلاس خبرگان رهبری به صورت نیم روزه با حضور رهبر معظم انقلاب گفت: بر اساس فرمایش رهبر معظم انقلاب مسئولان سازمان بین المللی انرژی اتمی باید از راه دور بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران نظارت کنند و نظارت حضوری آنان را ممنوع اعلام کردند.

آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به بدقولی مسئولان آژانس هسته‌ای در گذشته ابراز داشت: آمریکا به ما نشان داد که نمی‌توان به این کشور و کشورهای غربی اعتماد کرد در حالی که ما به تعهدات خود پایبند بودیم اما آنها با تشدید تحریم‌ها بدعهدی خود را نشان دادند.

وی با بیان اینکه بر اساس دستور رهبر معظم انقلاب تا تحریم‌ها به صورت کامل برداشته و پول‌ها عودت داده نشود هیچ مذاکره‌ای انجام نمی‌شود، افزود: همه مسئولان باید با دقت فرمایشات ایشان را اجرایی کنند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰، شماره 4047 ؛ 26 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز پنج شنبه ۲۶فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین