مناجاتی: شیرازی چه کرده که دوباره رئیس هیئت فوتبال تهران شد؟

خودشان یک نفر را رئیس فدراسیون کنند!

مناجاتی: شیرازی چه کرده که دوباره رئیس هیئت فوتبال تهران شد؟

مناجاتی: شیرازی چه کرده که دوباره رئیس هیئت فوتبال تهران شد؟
9 اسفند 1399, 11:11 / کد خبر:752508
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان از انتخاب مجدد حبیب‌الله شیرازی به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران انتقاد کرد.
مهدی مناجاتی ، درباره انتخاب دوباره حبیب‌الله شیرازی به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان تهران اظهار داشت: شیرازی در این 12 سال در فوتبال چه کار کرده که دوباره انتخاب شده است؟ سِمت‌ها را تقسیم می‌کنند و بدبختانه سهمیه فوتبال تهران به ایشان افتاده است. آن وقت پیشکسوتان فوتبال و اساتید من در خانه نشسته‌اند. ما بازیکنان جوان و نوجوان زیادی داریم، اما مربیان ما کجا هستند؟

« قبلاً پیشکسوتان پس از بازنشستگی اینقدر کارنامه داشتند تا به ریاست برسند.» وی ضمن بیان این جمله عنوان کرد: این افراد، چه تخصصی در ورزش و فوتبال دارند؟ زمانی که مربی تیم جوانان بودم، به مربیان تیم‌های جنوب تهران و شهرستان‌ها سر می‌زدم، اما این آقایان در انتخابات‌ یک نفر را انتخاب می‌کنند. این کار درست نیست. شرایط مدیریتی ما هم مانند وضعیت فوتبال ماست.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران درخصوص انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال که فردا برگزار خواهد شد، گفت: دیگر نیازی به برگزاری انتخابات نیست. آنها زحمت نکشند و خودشان یک نفر را رئیس بگذارند. حیف است که این تماشاگران، حنجره خود را برای تیم‌های ملی و باشگاهی پاره می‌کنند. امیدوارم آقایان موفق باشند!
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین