پاپی: خیلی وقت است در هیچ مسابقه‌ای محک جدی نخورده‌ام

حمایت‌های خوبی از سمت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان انجام گرفته

پاپی: خیلی وقت است در هیچ مسابقه‌ای محک جدی نخورده‌ام

پاپی: خیلی وقت است در هیچ مسابقه‌ای محک جدی نخورده‌ام
9 اسفند 1399, 11:44 / کد خبر:752517
ملی‌پوش پارادوومیدانی گفت: خداراشکر حمایت‌های خوبی از سمت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان صورت می گیرد و به تازگی هم نیزه‌های جدید در اختیار ما قرار داده شده است.
امان‌الله پاپی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط آمادگی‌اش اظهار داشت: خداراشکر شرایط بدنی ام خوب است به نحوی که به صورت مستمر و مداوم روزی دو نوبت زیر نظر مربی‌ام در حال پیگیری تمریناتم‌ هستم تا بتوانم به فرم آمادگی صدرصدی که خودم و مربی ام مدنظر داریم برسیم.
وی افزود: از آنجایی که قرار شده تا چند وقت دیگر مسابقات رکوردگیری برگزار شود تمام سعی‌ام این است تا بتوانم یک رکورد قابل قبول از خودم به جا بگذارم. خیلی وقت است که در هیچ مسابقه محک جدی نخورده‌ام و حضور در آنجا به من و سایر بچه ها کمک خواهد کرد تا بتوانیم خودمان را یک محک‌جدی بزنیم که در چه سطحی از آمادگی هستیم.
ملی‌پوش پارادوومیدانی در مورد اینکه آیا حمایت‌ها خوب است یا خیر، گفت: خداراشکر حمایت‌های خوبی از سمت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون جانبازان صورت می گیرد و به تازگی هم نیزه‌های جدید در اختیار ما قرار داده شده است که این اتفاق باعث خواهد شد تا پیش از شروع پارالمپیک بتوانم خودم را همه جوره با این نیزه جدید وفق دهم. هر چقدر امکانات بهتر باشد ما هم با شرایط و انگیزه بهتری به تمرین می پردازم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین