معصومی: مسئولان استان و شهرداری به ما دلگرمی دادند

بر اساس قیمت بازار؛

معصومی: مسئولان استان و شهرداری به ما دلگرمی دادند

معصومی: مسئولان استان و شهرداری به ما دلگرمی دادند
9 اسفند 1399, 13:52 / کد خبر:752546
هافبک تیم فوتبال شهر خودرو گفت: مسئولان استان و شهرداری مشهد به ما دلگرمی دادند و می‌خواهند کارهای انتقال مالکیت را انجام داده و به تیم کمک کنند.
عرفان معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص شرایط این روزهای شهر خودرو و مشکلاتی که در این باشگاه وجود دارد، گفت: مشکلاتی برای شرکت شهر خودرو به وجود آمده و نمی‌توانیم بگوییم که این موضوع در تیم ما تاثیر منفی نداشته است. این اتفاق قطعا تاثیرگذار بوده و بازیکنان و کادر فنی تا حدودی تمرکزشان را در بازی‌های قبلی از دست دادند. با این شرایط طبیعی است که تیم دچار مشکل می‌شود و نمی‌توانیم نتایج دلخواه خودمان را به دست بیاوریم.
وی ادامه داد: تیم ما از لحاظ مالی و امکاناتی با مشکل مواجه شده و به‌خوبی حمایت نشده است، همین موضوع تیم ما را در چند هفته اخیر با مشکل مواجه کرد. چند روز پیش خبرهای خوبی به ما داده شده و روز جمعه هم مسئولان استان و شهرداری به تمرین ما آمدند و با بازیکنان صحبت کردند. آنها به ما دلگرمی دادند و می‌خواهند کارهای انتقال مالکیت را انجام داده و به تیم کمک کنند. ما هم می‌خواهیم روی مسائل فنی تمرکز کنیم تا نتایج خوبی بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم. در این چند روز هم خیلی خوب تمرین کردیم و امیدواریم از شروع نیم فصل دوم نتایج خوبی بگیریم.
معصومی در ارتباط با دیدار روز دوشنبه برابر ماشین‌سازی عنوان کرد: آنها تیمی سختکوش، دونده و پرتلاش هستند. ماشین‌سازی آخرین بازی در نیم‌فصل اول را با برد پشت‌سر گذاشت و حالا سرمربی‌اش را هم تغییر داده است. قطعا بازی آسانی در تبریز پیش‌رو نخواهیم داشت ولی تلاش می‌کنیم 3 امتیاز این بازی را بگیریم. نیاز مبرمی به پیروزی در این بازی داریم تا جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.
هافبک شهر خودرو در پاسخ به این پرسش که «آیا جدایی چند بازیکن نمی‌تواند به شهر خودرو ضربه بزند؟» گفت: این اتفاقات در فصل نقل و انتقالات طبیعی است و باشگاه شهر خودرو هم قطعا در تلاش است طبق نظر کادر فنی بازیکن جذب کند تا برای ادامه لیگ تقویت شویم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین