کل‌کل عجیب اسطوره‌های فوتبال و بسکتبال

کل‌کل عجیب اسطوره‌های فوتبال و بسکتبال

کل‌کل عجیب اسطوره‌های فوتبال و بسکتبال
9 اسفند 1399, 16:04 / کد خبر:752569
لبران جیمز فوق ستاره بسکتبال آمریکا پاسخ انتقادات اخیر زلاتان ابراهیموویچ مهاجم نامدار تیم میلان ایتالیا را داد.
پس از انتقاد زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی تیم فوتبال میلان به فعالیت‌های سیاسی لبران جیمز، فوق ستاره بسکتبال آمریکا، بازیکن لیکرز، پاسخ او را داد.
لبران جیمز پس از پیروزی 102 بر 93 تیمش مقابل پورتلند در لیگ NBA و در نشست خبری اظهار داشت: من هرگز در مورد مسائلی که غلط هستند، سکوت نمی‌کنم. من در مورد مردم، عدالت اجتماعی، تبعیض نژادی و برابری صحبت می‌کنم چون خودم بخشی از این اجتماع هستم. من گروهی 300 نفره ار دانش آموزان در مدرسه‌ام دارم که در همین جامعه در حال رشد و حرکت هستند و نیاز به یک صدا دارند. من صدای آنها و جامعه هستم. وظیفه من مربوط به تمام دنیا است.
فوق ستاره تیم بسکتبال لیکرز ادامه داد: من فقط نمی‌توانم به ورزش بچسبم، چون می‌دانم از طریق ورزش، صدای من قدرتمندتر خواهد بود.
لبران جیمز در واکنش به اظهارات زلاتان ابراهیموویچ گفت: خنده‌دار است. او (زلاتان) در سال 2018 می‌گفت که در سوئد به خاطر نام خانوادگی‌اش (ابراهیموویچ) که شبیه سوئدی‌ها نیست به او توجه نمی‌شود. او از نژادپرستی حرف می‌زد. من از دید ذهن روشنفکر خودم صحبت کردم. او شخص بدی را برای حمله انتخاب کرده، چون من در هر حال کار خودم را انجام می‌دهم.
زلاتان ابراهیموویچ در سال 2018 به رسانه‌های سوئدی گفته بود: مطمئن هستم اگر فامیلی من هم اندرسون یا اسونسون بود، همه رسانه‌ها از من دفاع می‌کردند. این مربوط به نژادپرستی است. من نمی‌گویم نژادپرستی است اما تحت پوشش نژادپرستی انجام می‌شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین