افزایش ساعت کار ادارات پست شهرستان‌ها و نواحی پستی شهر اصفهان

افزایش ساعت کار ادارات پست شهرستان‌ها و نواحی پستی شهر اصفهان

افزایش ساعت کار ادارات پست شهرستان‌ها و نواحی پستی شهر اصفهان
9 اسفند 1399, 16:24 / کد خبر:752573

به منظور جلوگیری از افزایش ترافیک مرسولات در روز‌های پایانی سال ساعت کاری ادارات پست شهرستان‌ها و نواحی پست شهر اصفهان افزایش یافت.
به گزار ش خبرگزاری صداوسیما، مدیرکل پست استان اصفهان گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب پستی به شهروندان در روز‌های پایانی سال و فرودین ۱۴۰۰ همچنین برای جلوگیری از ایجاد هرگونه اختلال در فرآیند‌های پستی به لحاظ افزایش ترافیک مرسولات در این روز‌ها و جلوگیری از ازدحام مردم، ساعت ارایه خدمات در ادارات مرکزی شهرستان‌ها و نواحی پستی افزایش یافت.
حمید باقری افزود: برای تکریم مشتریان و جلوگیری از ازدحام در مراکز پستی نواحی هفت گانه پستی شهرستان اصفهان از فردا ۱۰ اسفند تا پایان اسفند ۹۹ یکسره تا ساعت ۱۶ در روز‌های کاری دارای شیفت عصرگاهی و آماده ارائه خدمات پستی به شهروندان هستند.
وی، همچنین ارایه خدمات قبول پستی را در ناحیه پستی نشاط همچون سابق تا ساعت ۲۰ و ناحیه پستی فیض هم تا ساعت ۱۸ اعلام کرد و گفت: باجه مرکزی قبول تمام ادارات پست شهرستان‌های تابعه پست استان از روز شنبه ۱۶ اسفند تا پایان اسفند ۹۹ یکسره تا ساعت ۱۶ در روز‌های کاری دارای شیفت عصرگاهی و آماده ارائه خدمات خدمات پستی به شهروندان است.
باقری مدیر کل پست استان در خصوص ارایه خدمت قبول مرسولات پستی در روز پنج شنبه ۲۱ اسفندماه گفت: نواحی پستی فیض و نشاط در روز بیست و یکم اسفند ۹۹ از ساعت ۸ الی ۱۳ دارای شیفت قبول مرسولات میباشند.
وی همچنین در خصوص ارایه خدمت در تعطیلات نوروز افزود: باجه‌های قبول نواحی پستی فیض و نشاط در روز‌های دوم، سوم، چهارم، نهم و دوازدهم فروردین سال آینده از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و باجه مرکزی تمام ادارات پست شهرستان‌های تابعه در این روز‌ها از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ داری شیفت قبول مرسولات است.
مدیر کل پست استان اصفهان گفت: تمام واحد‌های پستی موظفند در صورت حضور مشتری در باجه‌های قبول، بدون توجه به ساعات اعلام شده تا آخرین مشتری را پذیرش، و حسب ضرورت و نیاز مشتریان ساعت شیفت را با هماهنگی این اداره کل افزایش دهند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین