آغاز طرح ویژه حمل و نقل زائران اربعین از ۱۷ مهرماه آغاز می‌شود
0 -

آغاز طرح ویژه حمل و نقل زائران اربعین از ۱۷ مهرماه آغاز می‌شود

آغاز طرح ویژه حمل و نقل زائران اربعین از ۱۷ مهرماه آغاز می‌شود
26 شهریور 1398, 13:00 / کد خبر:75258
مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: از هفدهم مهرماه طرح ویژه تردد زائران اربعین آغاز می‌شود و تا سوم آبان ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان، داریوش باقر جوان در جلسه هماهنگی معاونین حمل و نقل ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان‌های معین ستاد اربعین حسینی استان خوزستان، اظهار کرد: حمل و نقل و مسائل جاده ای یکی از موضوعات بسیار مهم کشور است زیرا خلل در این امور تبعات و مشکلات ملی و فرا ملی را به دنبال خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در موضوع اربعین باید کارها با همکاری و بدون موازی کاری صورت گیرد، افزود: یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنیم، خوابگاه رانندگان است زیرا امنیت مسافران برای ما مهم است و باید راننده استراحت کافی داشته باشد زیرا فشردگی کاری نباید موجب شود که رانندگان بیش از زمان استاندارد رانندگی کنند.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: بحث انبار توشه و بارهای غیر همراه یکی دیگر از موارد مهمی است که باید ساماندهی دقیقی صورت گیرد.

باقرجوان گفت: جاده ها در استان خوزستان مطلوب است اما در ایلام گلوگاه هایی وجود دارد که ترافیک را طولانی تر کنند.

وی بیان کرد: طرح ویژه اربعین در سازمان حمل و نقل از ۱۷ مهرماه تا سوم آبان ماه در جاده های کشور اجرا می شود و طرحی فوق العاده نیز از ۲۴ مهرماه تا ۲۹ مهرماه نیز در استان ایلام اجرا خواهد شد.

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافر سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور تأکید کرد: هیچ ظرفیت خالی در حوزه حمل و نقل مسافر از مرزها در ایام اربعین وجود ندارد از این‌رو اقتصاد این بخش تضمین شده و شرکت‌ها بدون دغدغه اقتصادی وارد کار شوند.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸، شماره 3636 ؛ 28 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین