اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته: 175 مبتلای جدید

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته: 175 مبتلای جدید

اصفهان در تیررس هجوم کرونای جهش یافته: 175 مبتلای جدید
9 اسفند 1399, 17:31 / کد خبر:752580

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اعلام شناسایی ۱۷۵ مورد جدید ابتلا به کرونا در استان اصفهان نسبت به افزایش موارد جهش یافته در استان هشدار داد.


آرش نجیمی در گفت‌وگو با خبرآنلاین با هشدار افزایش تعداد موارد جهش یافته کرونا در اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر شهرضا به وضعیت نارنجی رسیده است و با توجه به قدرت بسیار زیاد سرایت ویروس جهش یافته احتمال افزایش یک باره ابتلا به کرونا دور از انتظار نیست.

وی افزود: رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک بیش از پیش ضرورت دارد.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از یک هزار و ۲۳۲ بیمار مشکوک به کرونا ۱۷۵ مورد قطعی شناسایی شد و ۶۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت اخیر ۸۱ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی ترخیص شده‌اند، اضافه کرد: این در حالی است که هنوز ۳۸۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند.

وی اضافه کرد: ۶۲ نفر از افراد بستری در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

نجیمی با اشاره به مرگ و میر ۹ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ابراز داشت: در شبانه روز گذشته ۴ نفر با تست قطعی کرونا فوت شد.

ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین