سعادتمند: حرف‌های مددی نابحق و اشتباه است

سعادتمند: حرف‌های مددی نابحق و اشتباه است

سعادتمند: حرف‌های مددی نابحق و اشتباه است
10 اسفند 1399, 08:39 / کد خبر:752611
در حالی‌که مدیرعامل آبی‌پوشان پایتخت مدعی شده که مدافع کروات استقلال از سال گذشته دریافتی نداشته اما این خبر از سوی مدیرعامل وقت باشگاه استقلال رد شد. 
  احمد سعادتمند مدیرعامل سابق استقلال که در ماه‌های گذشته سکوت اختیار کرده و ترجیح داده نسبت به حواشی آبی‌پوشان واکنش چندانی نداشته باشد، در شامگاه شنبه (دیشب) سکوت خود را در اینستاگرام شکست و به صحبت‌های احمد مددی مدیرعامل فعلی آبی‌ها درباره عدم دریافتی هروویه میلیچ از سال گذشته پاسخ داد.
 
اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,تیم‌های فوتبال
سعادتمند در پاسخ خود مدعی شد هم میلیچ و هم دیاباته در فروردین‌ماه 99 از باشگاه استقلال دریافتی داشته‌اند و اسناد آن موجود است؛ طبق ادعای مدیرعامل سابق استقلال، در کمتر از یک ماه 257 هزار دلار به دیاباته و 21 هزار یورو به میلیچ پرداخت شده است.
 
وی در پاسخ به مددی، با ذکر این نکته که به دنبال همدلی، حمایت و آرامش در این مدت سکوت اختیار کرده، صحبت‌های مدیرعامل فعلی استقلال را ناحق خواند و البته به این موضوع هم اشاره کرد که در اواخر سال گذشته که این اتفاقات و بدهی‌ها از سوی باشگاه استقلال نسبت به اعضای کادرفنی و بازیکنان به ویژه دیاباته و میلیچ رخ داد، او سمتی در باشگاه نداشته و با شروع سال جدید مدیرعاملی خود را آغاز کرده است.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4046 ؛ 25 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین