تارتار: تاکتیک ما به دیگر تیم‌ها ارتباطی ندارد

بازیکنانی که می‌خواستیم به خاطر پول نیامدند

تارتار: تاکتیک ما به دیگر تیم‌ها ارتباطی ندارد

تارتار: تاکتیک ما به دیگر تیم‌ها ارتباطی ندارد
10 اسفند 1399, 09:17 / کد خبر:752626
سرمربی تیم پیکان گفت:باید به تاکتیک‌های هم احترام بگذاریم و به دیگران ربطی ندارد ما با چه تاکتیکی بازی می‌کنیم.
مهدی تارتار ، در مورد آخرین وضعیت‌ تیم فوتبال پیکان با توجه به فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: از دو بازیکنی که به خدمت گرفتیم راضی هستیم. این دو می‌توانند به ما کمک کنند، ولی نتوانستیم نفرات دیگری که مدنظرمان بودند جذب کنیم. هر کدامشان آمدند و با ما صحبت کردند و فردا با تیم دیگری قرارداد بستند. کار ما واقعا سخت است.

وی با تاکید بر این که به دلیل مسائل مالی نتوانستند بازیکنان دیگری به خدمت بگیرند تصریح کرد: صددرصد این نفرات به خاطر مسائل مالی به تیم ما نیامدند. بودجه تیم ما محدود است. مبالغی که پیشنهاد می‌دهیم به شکلی است که اغلب بازیکنان قبول نمی‌کنند. از طرفی باید تعادل را در قرارداد‌ها رعایت کنیم. باید به شکلی قرارداد ببندیم که تیم بهم نریزد. قرارداد همه بازیکنان ما کم است. باید از نظر ذهنی تیم را نرمال نگه داشت.

سرمربی تیم پیکان با اشاره به نتایج ضعیف تیمش در هفته‌های پایانی نیم فصل دوم گفت: بازی‌های هفته‌های آخر برای ما سنگین بود. قرعه بدی در پایان نیم فصل به ما خورد. بازی‌ها همه سخت و تیم‌ها همه پر مدعا بودند. قطعا در نیم فصل دوم این قرعه سخت بیشتر ما را اذیت می‌کند. باید در هفته‌های ابتدایی نیم فصل دوم امتیازات خوبی کسب کنیم تا در پایان فصل به مشکل نخوریم.

تارتار در مورد پیشنهادات مکرر از تیم‌های دیگر و مخالفت باشگاه پیکان با جدایی وی خاطرنشان کرد: من تشکر می‌کنم که گزینه اکثر تیم‌ها در نیم فصل اول بودم. ولی من با باشگاه پیکان قرارداد دارم و همه چیز به این باشگاه مربوط است. از این انتخاب پشیمان نیستم، ولی چون دیر به مجموعه باشگاه پیکان ملحق شدم از این بابت نگران بودم.‌ای کاش زودتر به باشگاه پیکان می‌آمدم تا تیم را بر اساس فلسفه کاری خودم می‌بستم. ما زمان لازم را نداشتیم، ولی به خاطر علاقه به کارم قبول کردم و ماندم. با این حال عملکردمان بد نبود هر چند توقع من بیشتر بود و باید بهتر از این باشیم.

وی در مورد انتقادی که به نحوه بازی تیم پیکان در نیم فصل اول وجود داشت تصریح کرد: هر تیمی بر اساس بضاعتی که دارد تاکتیک‌های خود را انتخاب می‌کند. من حتی مجبور شدم فلسفه کاری خود را با توجه به داشته‌های تیم تغییر دهم. وقتی اوت‌انداز خوب داریم باید از وجودش استفاده کنیم، چون مهم نتیجه است. ما نمی‌خواهیم زشت یا بی‌کیفیت بازی کنیم از این رو باید به تاکتیک یکدیگر احترام بگذاریم چرا که هر تیمی بر اساس توانایی‌هایش بازی می‌کند. اگر کسی هم بخواهد مغرضانه رفتار کند و یا بیجا انتقاد کند باید محترمانه بگویم به آنها ارتباط ندارد که ما چطور بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم پیکان با اشاره به بازخورد اوت‌های آکروباتیک نادر محمدی در بین علاقه‌مندان به فوتبال افزود: این اوت‌ها جذابیت خاص خود زا دارد. البته جا دارد از بیننده‌های فوتبال معذرت خواهی کنم چرا که این اوت‌ها از نظر زمانی کمی در جریان بازی وقفه ایجاد می‌کند. با این حال وقتی با مردم در این مورد صحبت می‌کنیم این اوت‌ها را دوست دارند. اینطور نیست که از این اوت‌ها ناراحت باشند. این هم برای خودش جذابیت‌هایی دارد.

تارتار در پایان به نیم فصل دوم اشاره و تاکید کرد: ما همه تلاش خود را می‌کنیم در نیم فصل دوم جایگاه خوبی داشت باشیم، ولی از نظر بودجه چندان قوی نیستیم و جزو سه تیم ارزان لیگ قرار داریم. نمی‌توانیم خیلی سرمایه گذاری کنیم. اگر کار در تیم پیکان با همین شکل پیش برود حتی اگر امسال را با جایگاه خوبی به پایان برسانیم برای سال آینده دچار مشکل می‌شوند. از مسئولان می‌خواهم فکری اساسی به حال این تیم کنند تا قبل از شروع فصل خوب تجهیز شود. تجربه بی پولی را دارم و سال‌های قبل در تیم‌هایی کار کردم که این مشکلات را داشته است. هر چند از نظر سخت افزاری باشگاه پیکان از تیم‌های خوب لیگ ایران است و جای شکرش باقی است مشکلات سخت افزاری ندارد. با این حال باید خود را بیشتر تقویت کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰، شماره 4048 ؛ 28 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز شنبه 28 فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین