بهاروند: فدراسیون فوتبال بدهی ناچیزی دارد/ حداقل ۱۵۰ میلیارد از فیفا طلب داریم

انتخابات فدراسیون فوتبال؛

بهاروند: فدراسیون فوتبال بدهی ناچیزی دارد/ حداقل ۱۵۰ میلیارد از فیفا طلب داریم

بهاروند: فدراسیون فوتبال بدهی ناچیزی دارد/ حداقل ۱۵۰ میلیارد از فیفا طلب داریم
10 اسفند 1399, 11:18 / کد خبر:752660
سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال گفت: حداقل ۱۵۰ یا ۱۶۰ میلیارد پول در حسابش دارد اگر بحث تحریم‌ها برطرف شود می‌تواند کمک کند.
بهاروند، سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال در مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: عده‌ای به ما لقب فدراسیون بدهکار می‌دهند. قبول داریم اشکالاتی در کار وجود داشته است و نمی‌گوییم ایده‌آل کار شده است، ولی زحمات زیادی کشیده شده است. بدهکار هستیم، ولی در مقابلش همه دوستان می‌دانند منابع مالی در فیفا داریم که منابع مالی در مقابل مطالباتمان ناچیز است.

وی گفت: فکر می‌کنم هر کس رییس فدراسیون فوتبال شود حداقل ۱۵۰ یا ۱۶۰ میلیارد پول در حسابش دارد اگر بحث تحریم‌ها برطرف شود می‌تواند کمک کند به بحث مجمع فوتبال و زیرساخت‌هایی که باید برای فوتبال ایجاد بشود.
بهاروند ادامه داد:‌ برگزاری مسابقات را که سال گذشته انجام دادیم کار بسیار سنگینی بود امسال هم همین کار را در همه سطوح با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌دهیم که کار بسیار سختی است و باید از باشگاه‌ها، هیأت‌های فوتبال و ادارات کل تشکر کنم.
سرپرست فدراسیون فوتبال عنوان کرد: خیلی گفته می‌شود که این فدراسیون بدهکار است ما بخشی از انتقادات را قبول داریم و نمی‌شود گفت ایده‌ال بودیم اما منابع مالی در فیفا داریم که در مقابل بدهی‌هایمان ناچیز است. هر کسی انتخاب شود 60 ـ 150 میلیارد پول در حسابش دارد که اگر تحریم‌ها برطرف شوند می‌تواند با این پول به فوتبال کمک کند.
وی اضافه کرد: دوستان زحمات زیادی در این راه کشیدند. مهدی محمدنبی و دوستانش، هیأت رئیسه، علی نژاد و وزارت ورزش زحمات زیادی کشیدند تا این انتخابات برگزار شود امیدوارم هر کسی که انتخاب می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب باعث رشد فوتبال شود.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، شماره 4052 ؛ 01 اردیبهشت 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین