مهدی: استراحت تمام تیم‌های لیگ برتر فوتبال به یک اندازه بود

امیدواریم بتوانیم لیگ را تا نیمه مرداد تمام کنیم

مهدی: استراحت تمام تیم‌های لیگ برتر فوتبال به یک اندازه بود

مهدی: استراحت تمام تیم‌های لیگ برتر فوتبال به یک اندازه بود
11 اسفند 1399, 10:12 / کد خبر:752785
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص روند برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال، توضیحاتی را بیان کرد.
سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات  سازمان لیگ فوتبال در خصوص کارت گرفتن مربیان در مسابقات لیگ برتر فوتبال عنوان کرد: در این فصل شاهد نیمکت‌هایی بودیم که به تعداد بازیکنان درون زمین، کارت گرفته اند. از مربیان تقاضای خویشتن داری کرده و از آن‌ها درخواست می‌کنیم که آرامش خود را در طول بازی حفظ کنند.
او در خصوص تغییر در اجرای برنامه‌های کمیته مسابقات عنوان کرد: در حال حاضر در شرایط اطمینان نیستیم. حتی کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور ناگهانی اعلام کرد که مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را به صورت متمرکز برگزار خواهد کرد؛ آن هم در زمانی که ایران موافق آن نبود یا حتی فیفا هم مجبور شده است برنامه‌های چند ساله خود را عوض کرد.
مهدی در خصوص اعتراض باشگاه استقلال به زمان استراحت کم این تیم نسبت به پرسپولیس و اتهام پرسپولیسی بودن به او اظهار داشت: باشگاه استقلال به من تهمت پرسپولیسی بودن نزده است و با تمام باشگاه‌ها تعامل خوبی داریم. صحبت‌های مطرح شده در این خصوص مربوط به سکو‌های هواداری است. استراحت تمام تیم‌ها به یک اندازه بود. اگر فضای برنامه ریزی را نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که برنامه ریزی بازی‌های تمام تیم‌ها در یک بازه زمانی بسیار سخت بود.
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ در ادامه تصریح کرد: در نیم فصل اول بیش از ۴۵۰۰ تست کرونا در ۶ مرحله گرفتیم و کمتر از یک نفر مبتلا داشتیم. امکان برگزاری دیدار سوپرجام در تاریخ ۸ فروردین با توجه به فیفا دی امکان پذیر نیست.
مهدی در پایان گفت: به شرط عادی بودن شرایط، لیگ را تا نیمه مرداد ماه تمام می‌کنیم. بازگشت تماشاگران به استادیوم‌ها امکان پذیر است، اما باید به شکلی باشد که سلامت تمامی افرادی که به ورزشگاه وارد می‌شوند حفظ شود و این به مدیریت بهداشت مسابقات بر خواهد گشت که در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، ساز و کار لازم برای این مورد را داریم؛ اما باید با مسئولان بهداشت کشور در این خصوص تعامل داشته باشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین