گروسی: در شخصیت وزیر نیست کُری بخواند

مظلومی به خاطر حجب و حیا نمی‌تواند سرپرست باشد

گروسی: در شخصیت وزیر نیست کُری بخواند

گروسی: در شخصیت وزیر نیست کُری بخواند
11 اسفند 1399, 12:08 / کد خبر:752816
پیشکسوت تیم استقلال گفت:میان اینکه دستیاران محمود فکری دوست دارند کمک کنند تا اینکه می‌توانند کمک کنند فاصله زیادی است.
محسن‌گروسی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌و‌گو با میزان با ارزیابی عملکرد آبی‌پوشان در پایان نیم فصل اظهار داشت: استقلال در نیم فصل اول نوسان زیادی داشت، اما در نتیجه گیری بد عمل نکرده است و جزو مدعیان است. در نیم فصل مشکلات باید دنبال حل مشکلات باشند. کسانی که تیم را از بالا هدایت می‌کنند باید کمک کنند تا تیم در پایان فصل جشن قهرمانی بگیرد.
 
وی در خصوص حاشیه‌های استقلال گفت: برخی استقلال را اذیت می‌کنند و در پشت پرده اتفاقاتی می‌افتد که برای تیم خوب نیست؛ چرا از درون باشگاه باید قرارداد وریا غفوری را علنی کنند؟ استقلال اگر مشکلی دارد درون خانوادگی است و باید داخل مجموعه تیم حل شود؛ اگر نه مربی و و بازیکنان نمی‌خواهند تیم درگیر مشکلات باشند.
 
* فکری نباید به شایعات تغییرش توجه‌ کند

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره کادرفنی استقلال و اضافه شدن نفرات جدید عنوان کرد: فکری تفکراتی دارد و برمبنای آن‌ها اعضای کادر فنی‌اش را تعیین کرده است و در وهله اول درباره نتیجه و عدم نتیجه گیری استقلال، سرمربی باید پاسخگو باشد. بنابراین نمی‌توانیم بگویم فلان فرد را به کادرفنی‌ات اضافه کن یا او را تحت فشار قراربدهیم. در نهایت اگر محمود فکری و استقلال پیروز شوند؛ مربی سطح اول ایران می‌شود، وگرنه مربی دسته سوم لقب می‌گیرد.

بازیکن سال‌های دور استقلال با توصیه به محمود فکری ادامه داد: استقلال با فکری و غیر فکری بزرگ است، او باید خودش را از حاشیه‌ها دور کند و بداند اگر ۲ - ۳ نفر دوست دارد، ۵۰ دشمن دارد و تا زمانی که در تیم حضور دارد تلاشش را بکند. او نباید به شایعه‌های تغییرش توجه‌ کند و تا روزی که هست همه چیز دست خودش است. اگر تمرکز نداشته باشد، تصمیم اشتباه می‌گیرد و به تیم ضربه می‌زند.
 
*استقلال به بدنساز  و دو آنالیزور خوب نیاز دارد

گروسی درباره دستیاران فکری افزود: دستیارانی انتخاب شده‌اند که واقعاً استقلالی‌اند و دلشان برای تیم می‌سوزد؛ اما کمک کردن دستیار خیلی مهم است و باید تجربه کافی داشته باشند. میان اینکه دستیاران فکری دوست دارند کمک کنند تا اینکه می‌توانند کمک کنند فاصله زیادی است. در این میان صمد مرفاوی مربی خوبی است و تجربه مربیگری استقلال را داشته، اگر به این کادر دستیار باسوادی اضافه شود اشکالی ندارد. به نظرم بدنساز  و دو آنالیزور خوب برای تیم نیاز است.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: آدم یکسری چیز‌ها می‌بیند دلش می‌سوزد. آن‌هایی که از طرف مردم پست گرفته‌اند باید به فکر همه جامعه باشند. در شخصیت وزیر نیست که کری بخواند. اینطور برای هواداران شبهه به وجود می‌آید چرا دولت ما باید اینطور باشد یا برای مثال می‌خواهند به استقلال ضربه بزنند. ما در میان مردم و اعضای جامعه هستیم افرادی هستند که از نظر مالی شاید چیز زیادی ندارند، اما با همین حال دوست دارند به استقلال کمک کنند، چون برد استقلال دلشان را شاد می‌کند و باخت تیم دنیا را برسرشان آوار می‌کند؛ بنابراین در این شرایط خوب نیست وزیر وارد کری خوانی شود.
 
*نمی‌دانم چرا دفاع تیمی استقلال اینقدر آسیب پذیر است

وی درباره تقویت استقلال در نیم فصل ادامه داد: استقلال به بازیساز نیاز دارد؛ البته ریگی در وسط زمین خیلی زحمت می‌کشد او جنگ‌های میان میدان را انجام می‌دهد، اما کسی باید باشد که بازیسازی را در کنار او انجام دهد. مشکل استقلال این است که به مهاجمان سخت توپ می‌رسد. نمی‌دانم چرا دفاع تیمی استقلال اینقدر آسیب پذیر است؛ به نظرم کل مجموعه تیم از مهاجم تا مدافع باید کمک کنند تا مدافعان دقایق کمتری تحت فشار باشند.

گروسی در پایان گفت: جایگاه سرپرستی یعنی باید با همه درگیر شود؛ وگرنه سر تیم را می‌برند. پرویز مظلومی مربی بزرگی بوده و برای استقلال افتخار آفرینی کرده است؛ اما به خاطر حجب و حیایی که دارد نمی‌تواند در جایگاه سرپرستی به تیم کمک کند و بهتر است از نظر فنی به کار تیم بیاید.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4045 ؛ 24 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین