فرصت طلایی برای سید حسین حسینی

فرصت طلایی برای سید حسین حسینی

فرصت طلایی برای سید حسین حسینی
11 اسفند 1399, 13:25 / کد خبر:752829
سید حسین حسینی سنگربان تیم استقلال تهران امروز به جای رشید مظاهری درون دروازه جای می‌گیرد.
از سری بازی‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال تیم استقلال تهران امروز در بازی خارج از خانه مقابل مس رفسنجان قرار می‌گیرد. آبی پوشان تهرانی که بازی هفته پایانی نیم فصل اول را مقابل سپاهان اصفهان با شکست پشت سر گذاشته بودند انگیزه زیادی برای بازگشت به صدر جدول دارند و سه امتیاز این بازی اهمیت زیادی برای آن‌ها خواهد داشت.
اگرچه شیخ دیاباته به عنوان یکی از مصدومان همیشگی استقلال در فصل جاری به این بازی رسیده، اما محمد رشید مظاهری مصدوم جدید آبی‌هاست که برای مصاف با مس در دسترس کادرفنی نیست و غیبت او شانس حضور سیدحسین حسینی درون دروازه را زنده کرده است.

حسینی در فصل جاری تنها سه مسابقه را تجربه کرده و اغلب از روی نیمکت شاهد عملکرد مظاهری بوده است. حسینی در هفته اول لیگ مقابل مس قرار گرفت و سپس برابر فولاد بازی کرد. او بعد از فولاد یازده هفته نیمکت نشین بود تا مقایل نفت مسجد سلیمان به میدان برود. اشتباهاتش در این بازی موجب شد تا مظاهری دوباره به دروازه برگردد.
غیبت امروز مظاهری فرصت طلایی برای حسینی ایجاد کرد تا توانایی‌های خود را اثبات کند. این سنگربان که برابر مس در مسابقه رفت گلی دریافت نکرده بود در صورت بسته نگه داشتن دروازه خود برای بازی امروز به اولین سنگربان فصل تبدیل می‌شود که مقابل یک تیم در بازی رفت و برگشت کلین سیتی خواهد کرد.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین