روزبهانی: برگزاری لیگ اتفاق مثبتی بود/ به علت مصدومیت در فینال حاضر نشدم

روزبهانی: برگزاری لیگ اتفاق مثبتی بود/ به علت مصدومیت در فینال حاضر نشدم

روزبهانی: برگزاری لیگ اتفاق مثبتی بود/ به علت مصدومیت در فینال حاضر نشدم
12 اسفند 1399, 08:17 / کد خبر:752889
بوکسور تیم هیات بوکس خوزستان گفت: متاسفانه مصدوم شدم و نتوانستم در دیدار پایانی لیگ برتر بوکس روی رینگ حاضر شوم.
احسان روزبهانی در خصوص رقابت‌های لیگ برتر بوکس اظهار داشت: بعد از سال‌ها وقفه برگزاری لیگ یک اتفاق مثبت در بوکس ایران بود و امیدوارم از سال‌های بعد بتوانیم شاهد برگزاری لیگ به صورت رفت و برگشت و در تمام طول سال باشیم. فکر میکنم پس از یکسال دوری از رینگ برگزاری این رقابت‌ها باعث شد بوکسور‌ها به شرایط مبارزه برگردند و از لحاظ مالی هم کمک خوبی به مشتزنان شد.

وی افزود: نسبت به اینکه تیم‌ها خیلی دیر تمرینات خود را آغاز کردند مسابقات خوبی را شاهد بودیم. بوکسور‌های ملی پوش با توجه به حضور در اردوی تیم ملی شرایط بهتری نسبت به سایرین داشتند؛ ضمن اینکه یک بوکسور بلاروسی باکیفیت هم در لیگ برتر حضور داشت که دانیال شه بخش او را شکست داد.

کاپیتان تیم ملی بوکس من تقدیر از میزبانی خوب استان مرکزی گفت: شرایط و امکانات واقعا ایده‌آل بود و از تمام دست اندرکاران این رقابت‌ها تشکر می‌کنم. بوکس رشته مظلومی است و باید خودمان در خانواده بوکس به هم کمک کنیم تا این رشته بیشتر دیده شود و با اتحاد و همدلی می‌توانیم روز‌های بهتری برای بوکس ایران رقم بزنیم.

بوکسور تیم هیات بوکس خوزستان در خصوص عدم حضورش در فینال لیگ برتر گفت: در تمام مبارات مرحله گروهی حضور داشتم و در نیمه نهایی هم بازی کردم، اما متاسفانه با مصدومیت مواجه شدم و نتوانستم در بازی نهایی روی رینگ بروم. با تمام این تفاسیر فکر میکنم عملکرد قابل قبولی داشتم و در پایان هم به عنوان فنی‌ترین بوکسور مسابقات شناخته شدم.

وی در خصوص لغو رقابت‌های گزینشی المپیک خاطرنشان کرد: من هم مثل تمام بوکسور‌هایی که هنوز سهمیه المپیک کسب نکردند از این اتفاق شوکه هستم، اما امیدم را ا دست نداده ام. قرار است مسئولان فدراسیون پیگیری‌های لازم را انجام دهند تا ببینیم چه پیش می‌آید. امیدوارم IOC بهترین تصمیم را برای سهمیه‌های باقی مانده المپیک توکیو اتخاذ کند.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین