نجات کودک ۱۰ ساله از عمق چاه هفت متری در کاشان
0 -

نجات کودک ۱۰ ساله از عمق چاه هفت متری در کاشان

نجات کودک ۱۰ ساله از عمق چاه هفت متری در کاشان
27 شهریور 1398, 16:30 / کد خبر:75299
مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: صبح امروز با تلاش سریع و همه جانبه مأموران این سازمان، نوجوانی که به عمق 7 متری چاهی سقوط کرده بود نجات داده شد.
روح‌الله فدایی در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه اصفهان در کاشان، اظهار کرد: کودک 10 ساله‌ای که امروز (چهارشنبه) در حال بازی در محدوده منزل خود واقع درمنطقه یحیی‌آباد بود به علت عدم اطلاع از وجود این چاه  و عدم پوشش دهانه چاه ناگاه به داخل چاه سقوط کرده بود.

وی افزود: بعد از اطلاع از این حادثه در تماس مردمی با سامانه ۱۲۵، نیروهای امداد و نجات ایستگاه۴ آتش‌نشانی کاشان به سرعت به محل اعزام شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، گفت: مأموران امداد پس از بررسی‌های اولیه در مورد نحوه وقوع حادثه سریعاً اقدام به نجات فرد حادثه دیده کرده و پسر 10 ساله را که خوشبختانه مصدومیت جدی نداشت از چاه خارج و جهت مداوا در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

فدایی ضمن تأکید بر رعایت اصول ایمنی در ساخت‌وسازها مخصوصاً حفر چاه، تصریح کرد: خانواده‌ها باید در انتخاب محیط بازی فرزندان خود دقت کنند تا شاهد حوادثی از این دست نباشیم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی شود
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸، شماره 3636 ؛ 28 مهر 1398
روزنامه اصفهان امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین