آذری: شاید رأی ما عزیزی خادم نبوده، اما همه سوار یک کشتی هستیم

به بهترین نحو میزبان العین خواهیم بود/ حضور نکونام در استقلال منتفی است

آذری: شاید رأی ما عزیزی خادم نبوده، اما همه سوار یک کشتی هستیم

آذری: شاید رأی ما عزیزی خادم نبوده، اما همه سوار یک کشتی هستیم
13 اسفند 1399, 13:47 / کد خبر:753009
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: شاید رأی ما عزیزی خادم نبوده، اما همه سوار یک کشتی هستیم. 
سعید آذری در گفت‌وگو با میزان درباره انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: دور اول به کریمی رأی دادم و دور دوم به هاشمی. شاید رأی ما عزیزی خادم نبوده، اما همه سوار یک کشتی هستیم و باید کشتی فوتبال را به پیش ببریم. برای تمام دوستان آرزوی موفقیت می‌کنم.
وی ادامه داد: روند انتخابات نشان می‌داد که نامزدها کار کرده بودند و شاید اسمش لابی باشد؛ به هر حال هر نامزد ممکن است با تعدادی از استان‌ها هماهنگ‌تر بوده باشد و طبیعی است آرای آنها را داشته باشد و این موضوع تا حد زیادی مشخص بود.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان تصریح کرد: باید به تصمیم مجمع احترام گذاشت و ما هم برای موفقیت فوتبال، کنار عزیزی خادم هستیم.
آذری درباره میزبانی از العین در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: میزبانی از العین امارات در فولاد آره‌نا قطعی است و سعی می‌کنیم به بهترین نحو ممکن از این تیم میزبانی کنیم. 
وی درخصوص پنجره نقل  انتقالاتی این تیم هم گفت: خبر جدیدی نیست و فعلا پنجره نقل و انتقالاتی فولاد بسته است. 
مدیرعامل فولاد خوزستان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا با جدایی نکونام موافقت می‌شود یا خیر، اظهارداشت: مددی با خودم صحبت کرد و به او جواب منفی دادم. با توجه به اینکه مسابقات آسیایی را در پیش داریم و تفکرات تیمی براساس حضور نکونام است و عقلانی نیست  که در این شرایط با وی قطع همکاری کرده و او را به استقلال بدهیم. محوریت کار تیم براساس برنامه نکونام بوده و ستون خیمه را از دست نمی‌دهیم و امیدواریم استقلالی‌ها نیز موفق باشند. 
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰، شماره 4052 ؛ 01 اردیبهشت 1400
روزنامه اصفهان امروز چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین