سلمانی: فیکس شدن در سپاهان در ۱۸ سالگی افتخار بزرگی است

می‌خواهم پا در مسیر بزرگانی مثل نویدکیا و حاج‌صفی بگذارم

سلمانی: فیکس شدن در سپاهان در ۱۸ سالگی افتخار بزرگی است

سلمانی: فیکس شدن در سپاهان در ۱۸ سالگی افتخار بزرگی است
14 اسفند 1399, 09:47 / کد خبر:753060
هافبک جوان سپاهان در مورد برتری مقابل گل گهر و شرایط این فصل تیمش صحبت کرد.
یاسین سلمانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار مقابل گل گهر اظهار داشت: بازی خیلی خوب و البته سختی بود. هم ما موقعیت‌هایی برای باز کردن دروازه داشتیم و هم حریف به ما فشار آورد ولی در نهایت خدارا شکر این ما بودیم که در استفاده از موقعیت‌ها بهتر عمل کردیم و سه امتیاز مهم گرفتیم.
وی در مورد بازی مقابل قلعه‌نویی که مربی سابقشان بود هم گفت: به خاطر این موضوع هم ما روی تفکرات آقای قلعه‌نویی شناخت داشتیم و هم ایشان تیم ما را به خوبی می‌شناخت و همین مساله کار را برای هر دو طرف سخت کرده بود ولی خدا را شکر که پیروز شدیم. 
هافبک سپاهان در مورد اینکه فصل قبل بارها مورد تمجید قلعه‌نویی قرار گرفته بود ولی زیاد فرصت بازی پیدا نمی‌کرد هم توضیح داد: امیرخان همیشه به من لطف داشتند. هرگز فراموش نمی‌کنم ایشان کسی بود که من را از تیم‌های پایه سپاهان به بزرگسالان آورد و برای اولین بار در این تیم بازی داد. راهنمایی‌های ایشان به من خیلی کمک کرد. به هر حال شرایط فصل قبل و تجربه کم من باعث شد فقط یک بار به من بازی برسد ولی این فصل با اعتماد آقای نویدکیا فرصت بیشتری پیدا کردم و از ایشان هم ممنونم و امیدوارم بتوانم جواب اعتمادش را به درستی بدهم.
سلمانی در مورد بازی در پست هافبک دفاعی در ترکیب سپاهان گفت: هافبک دفاعی پست اصلی و تخصصی من است. هرچند قبلا هافبک هجومی بازی می‌کردم ولی پست تخصصی من این است. در سیستم مورد نظر آقای نویدکیا هافبک دفاعی وظایفش با آنچه معمول است فرق می‌کند چون ایشان تفکرات هجومی دارند و باید در کنار قطع توپ، در حملات هم مشارکت کنیم. در کل این را هم بگویم که هرجا سرمربی احساس نیاز کند بازی خواهم کرد و مهم موفقیت تیم است. 
وی در مورد اینکه یکی از جوانترین بازیکنان حال حاضر لیگ است که در سپاهان فرصت بازی در ترکیب اصلی را دارد هم گفت: بله این افتخار بزرگی برای من است که در سن ۱۸-۱۹ سالگی میان بزرگان سپاهان بازی می‌کنم و حضور در کنار امثال سروش رفیعی و خلعتبری افتخار بزرگی برای من است. سپاهان همیشه آکادمی بزرگ و فعالی داشته و من از ۱۲ سالگی اینجا هستم و دوست دارم مثل خیلی از بزرگان مثل نویدکیا و حاج‌صفی از آکادمی سپاهان به یکی از بزرگترین بازیکنان ایران تبدیل شوم.
هافبک سپاهان در مورد هدف این فصل تیمش هم خاطرنشان کرد: هدف ما فقط قهرمانی است و به چیزی جز این فکر نمی‌کنیم. البته کار سختی داریم و پرسپولیس جدی ترین رقیب ماست و در کنارش از تراکتور و فولاد و استقلال هم نباید غافل شویم. 
سلمانی در پایان با اشاره به تصویر زانوی خونین نوید عاشوری در رختکن که در اثر برخورد با او شکل گرفت توضیح داد: یک برخورد در نیمه اول با عاشوری داشتم ولی این تصویر که می‌گویید را ندیدم ولی فکر کنم مربوط به همان برخورد باشد. در جریان بازی این اتفاق افتاد و قصدی برای آسیب زدن به ایشان نداشتم ولی اگر مشکلی برایش پیش آمده معذرت می‌خواهم.
ارسال دیدگاه

نظر خود را با سایر مخاطبان ما به اشتراک بگذارید

عکس خوانده نمی‌شود
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰، شماره 4044 ؛ 23 فروردین 1400
روزنامه اصفهان امروز دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • آخرین ها
  • پربحث ترین
  • پرمخاطب ترین